Moje wykształcenie i doświadczenie

Doświadczenie w pracy klinicznej i prowadzeniu psychoterapii zdobywałam w Polsce. Odbyłam staże zawodowe m.in. na Dziennym Oddziale Psychosomatycznym Szpitala Wolskiego w Warszawie, II Klinice Psychiatrii w Warszawie czy też w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim. Pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie na Oddziale Neurologii i Kardiochirurgii. Współtworzyłam i prowadziłam Poradnię Zdrowia Psychicznego przy Szpitalu oraz działałam na rzecz Poradni Leczenia Bólu. Karolina Solecka

Co jeszcze?

Obecnie mieszkam i pracuję w Warszawie, gdzie prowadzę badania i psychoterapię. Interesuję się nurtem integracyjnym w psychoterapii, najnowszymi kierunkami w terapii poznawczo-behawioralnej.

Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie, biorąc udział w licznych warsztatach. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych w ośrodku psychoterapeutycznym Strefa Zmiany www.strefazmiany.pl. Specjalizuję się w pomocy osobom doświadczającym kryzysu, depresji, lęku oraz osobom z zaburzeniami odżywiania, a także DDA. Pracuję pod regularną superwizją.

Co lubię?

Prywatnie interesuję się człowiekiem, nurkuję i wspinam się.