Co nas wyróżnia?


Jest kilka ważnych, przydatnych i praktycznych rzeczy/funkcji,
które znajdziesz w naszym serwisie.
Niektóre z nich oferujemy tylko my:)

Indywidualna, spersonalizowana dieta

Dieta przygotowana przez naszych ekspertów po wypełnieniu przez Ciebie ankiety dietetycznej. Taka dieta jest maksymalnie dobrze dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji i uwarunkowań zdrowotnych.

BEZPŁATNE KONSULTACJE Z EKSPERTAMI

Masz bezpośredni dostęp do naszych ekspertów - dietetyków, psychologów/motywatorów, trenerów fitness i innych. Na każde zapytanie otrzymasz kompetentną i szybką odpowiedź.

Mailowe przypominanie o posiłkach

Pracujesz przy komputerze w ciągu dnia i nie chcesz, żeby głos smsa przeszkadzał innym w pracy? Mamy dla Ciebie mailowe przypominanie o posiłkach. Na pół godziny przed.

Anioł Stróż

Możesz wybrać znaną sobie osobę, która będzie informowana o Twoich niepowodzeniach w czasie odchudzania. Po co? Żeby Cię motywować do skuteczniejszej pracy nad sobą. Jeśli szukasz dyskrecji, możesz wybrać naszego Anioła Stróża - Agnieszka jest świetna w motywowaniu:)

CZaT

Miejsce, gdzie możesz spotkać się wirtualnie z naszym ekspertem i porozmawiać z nim na żywo. Nasi eksperci dyżurują w określonych porach na czacie - wystarczy się zalogować i zadać pytanie.

Bezpłatne poradniki

Biblioteka e-booków, gdzie znajdziesz sporo przydatnych i obszernych materiałów, wspierających proces odchudzania się - kompetentne poradniki napisane przez naszych ekspertów.

Bezpłatne filmy z ćwiczeniami

Nakręciliśmy kilkadziesiąt filmików z Izą Tyszką, naszą instruktorką fitness. Iza prezentuje na nich proste i skuteczne ćwiczenia oraz zestawy ćwiczeń na różne partie ciała.

Bezpłatne kalkulatory dietetyczne

Udostępniamy zestaw najważniejszych kalkulatorów, które pozwolą Ci szybko ocenić, czy Twój organizm domaga się zmiany nawyków żywieniowych i nowej diety, czy nie:)

SMS-owe przypominanie o posiłkach

Regularne spożywanie posiłków o oznaczonych godzinach to jedna z podstaw zdrowej i skutecznej diety. Nasz serwis przypomni Ci o posiłku wysyłając odpowiedniego smsa na pół godziny przed porą konsumpcji.

Poczta wewnętrzna

Jest to najporęczniejsze narzędzie do kontaktu z naszymi ekspertami oraz z innymi użytkownikami serwisu. Piszesz bezpośrednio do nich, oni bezpośrednio Ci odpisują. W ciągu 24 godzin.

Bezpłatne porady ekspertów

To artykuły napisane przez naszych ekspertów. Teksty poruszające kwestie związane z dietą, motywacją, ćwiczeniami, kulinariami, kosmetologią, nordic walking, bieganiem czy innymi formami aktywności fizycznej. Dowiesz się więcej, niż możesz sobie wyobrazić:)

Jesteśmy wszędzie

Posiadamy własny fanpage na Facebooku oraz kanał na YouTube. Nasz serwis idealnie dopasowuje się do wszelkich przenośnych i stacjonarnych urządzeń telekomunikacyjnych. A już wkrótce premiera naszej aplikacji na smartfony i tablety:)

MAPA OTYŁOŚCI POLSKI

Jedyna w Polsce interaktywna i wciąż aktualizowana mapa, na której sprawdzisz najnowsze dane odnośnie nadwagi i otyłości Polaków. Również w podziale na województwa. Mapa przygotowana wspólnie z instytutem MillwardBrown.

APLIKACJA MOBILNA

Teraz program IDEAFIT również na smartfonie lub tablecie. Twoja dieta, posiłki, lista zakupowa, przypomnienia i powiadomienia - to wszystko zawsze z Tobą, pod ręką. Co to oznacza? Wolność! :)

Program ideafit >