Zdrowa i zbilansowana


Pierwszym i najważniejszym kryterium, branym pod uwagę podczas tworzenia naszej diety, jest jej pozytywny wpływ na zdrowie. Dlatego stworzyliśmy dietę, która dostarczy Twojemu organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych, potrzebnych do codziennego funkcjonowania człowieka. Proponowane przez nas posiłki są dobrze zbilansowane. Mają odpowiednią proporcję białek, węglowodanów i tłuszczów oraz zawierają odpowiednie ilości witamin. Dzięki temu w czasie chudnięcia, stosując zalecenia diety, otrzymujesz zastrzyk energii, poprawia się Twoje samopoczucie oraz wygląd skóry. Mogą też zniknąć dolegliwości związane z układem trawiennym.

Brak efektu jo-jo


Drugim kryterium jest możliwość utrzymania efektów po skończeniu diety. Oczywiste jest, że utrzymanie nowej wagi lub powrót do poprzedniej jest zależny głównie od osoby, która zdecydowała się schudnąć oraz od tego, jak będzie wyglądało jej odżywianie i aktywność fizyczna po zakończeniu etapu odchudzania. Niemniej dieta może pomóc lub uniemożliwić utrzymanie efektów. Na rynku jest wiele diet niedoborowych, na których szybko się chudnie, ale - niestety - równie szybko przybiera na wadze. Nasza dieta pomaże Ci utrzymać efekty. Dlaczego?

  • jest dobrze zbilansowana i bogata w witaminy i minerały. Mimo, że jesz mniej, Twoje odżywienie jest na odpowiednim poziomie, co zapewnia zabezpieczenie przed powstaniem niedoborów pokarmowych w organizmie. To chroni Cię również przed nieodpartą chęcią jedzenia wszystkiego, co wpadnie w ręce, po skończeniu diety.
  • zawiera odpowiednie ilości węglowodanów. Tłuszcz pali się w ogniu węglowodanów, dlatego na dietach, gdzie nie ma węglowodanów lub jest ich za mało, metabolizm spada, co daje efekt jo-jo. My zadbaliśmy o to, by węglowodanów była odpowiednia ilość. Dzięki temu osoby stosujące naszą dietę mają zdecydowanie większą szansę utrzymać metabolizm na wysokim poziomie oraz mieć energię do normalnego funkcjonowania na co dzień.
  • zawiera odpowiednie ilości białek. Plagą restrykcyjnych diet jest to, że owszem, chudnie się – i to szybko – ale niestety, nie z tkanki tłuszczowej, ale z mięśni. Jeśli schudniesz z mięśni, spadnie Ci metabolizm, a więc będziesz spalać mniej kalorii w ciągu dnia i łatwiej będzie Ci ponownie przytyć. Jeśli chcesz uniknąć efektu jo-jo i mieć szczupłe, apetyczne ciało, musisz schudnąć z tkanki tłuszczowej! Nasza dieta na to pozwala dzięki odpowiedniej zawartości białka. Przeciwdziałamy spadkowi mięśni przez cały okres trwania diety. Jeśli dołożysz do diety regularną aktywność fizyczną, po zakończeniu diety masa mięśni może Ci nawet wzrosnąć. Jest to bardzo ważne, ponieważ to właśnie one są piecem do spalania kalorii. Im masz silniejsze mięśnie, tym wyższy metabolizm i tym więcej kalorii spalasz w każdej minucie, nawet jeśli siedzisz. I to jest klucz do sukcesu!

Łatwa i smaczna


Trzecim kryterium, które braliśmy pod uwagę, jest smak i łatwość przygotowania proponowanych przez nas posiłków. Aby móc utrzymać nową sylwetkę, musisz zmienić nawyki na stałe. Dlatego wybraliśmy posiłki, które są smaczne i łatwe w przygotowaniu (takie, jakie sami jemy na co dzień). Przygotowywaliśmy je też tak, by składały się z jak najmniej kalorycznych produktów. Dzięki temu uzyskaliśmy maksymalnie duże porcje tak, by osoba odchudzająca się miała lekki niedosyt, ale nie głodowała w trakcie diety.

Podsumowując


Proponujemy dietę, którą każdy z uczestników "szyje" na własną miarę. Zarejestruj się, wypełnij ankietę, w której podasz niezbędne informacje i dokonaj niewielkiej płatności - w ciągu 24 godzin dostarczamy Ci spersonalizowaną, indywidualną dietę, której stosowanie zapewni zdrowe pozbycie się nadwagi oraz uniknięcie efektu jo-jo.

Program ideafit >