Dla kogo?


Ważne na początek: jesteśmy nie tylko dla tych, którzy chcą schudnąć! Jeśli chcesz pracować nad sobą, zmieniać swoje nawyki żywieniowe i stosować dopasowaną dla siebie dietę BEZ CHUDNIĘCIA, nasza propozycja jest również dla Ciebie. Wystarczy, że wypełniając naszą ankietę dietetyczną w rubryce "Miesięcznie chcę schudnąć" wpiszesz 0 (zero).

Tak naprawdę, poza nielicznymi wyjątkami (o których poniżej), jesteśmy praktycznie dla wszystkich. Dla wszystkich tych, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu, osiągnąć więcej, zmienić się na dobre. Bo przecież tu nie chodzi wyłącznie o odchudzanie. Chodzi o coś znacznie ważniejszego. O Twoją dumę z samego siebie. Że umiesz, że potrafisz. Zrób to dla siebie!

Podsumowując - nasz program dopasowuje się do Ciebie. Wypełnij ankietę dietetyczną, pokaż nam, kim jesteś i czego chcesz, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualny pakiet. Zatem - dla kogo jesteśmy? Oto kilka przykładów.

 • osoby otyłe lub z nadwagą
 • osoby szczupłe
 • kobiety
 • mężczyźni
 • Kobiety po urodzeniu dzieci, matki karmiące
 • Osoby aktywne
 • osoby mało aktywne
 • Osoby z przeciwwskazaniami
 • Osoby z wykluczeniami kulinarnym
 • Osoby, dla których jedzenie to nie tylko zaspokajanie apetytu
 • Osoby pracujące w różne dni tygodnia
 • Osoby-sowy i osoby-skowronki
 • Osoby przed ważnymi wydarzeniami w życiu
 • Osoby młode
 • Osoby starsze, kobiety w okresie menopauzy
 • Osoby z chorobliwą, poważną otyłością
 • Osoby do lat 18
 • Kobiety w ciąży
 • Osoby z rozpoznaną cukrzycą i insulinoopornością
Tu chyba nie trzeba niczego uzasadniać. Masz zbędne kilogramy? Źle się z tym czujesz? Serdecznie zapraszamy. Na pewno Ci pomożemy.
osoby otyłe lub z nadwagą
Jeśli po prostu chcesz utrzymać swoją wagę, a przy okazji zmienić nieco swoje nawyki żywieniowe lub wprowadzić trochę urozmaicenia w swoje życie - nasz serwis jest również dla Ciebie.
osoby SZCZUPŁE
Mężczyźni potrzebują innej diety niż kobiety. Muszą jeść większe porcje, dostarczać organizmowi na przykład więcej białka - żeby chudnąć z tłuszczu, a nie z mięśni.
Mężczyźni
To szczególny czas, kiedy cieszysz się swoim dzieckiem. Ale na pewno myślisz również o tym, że ciąża zmieniła Twoje ciało i teraz dobrze by było, żeby stało się z powrotem jędrne i szczupłe. Pomożemy! Wypełniając ankietę dietetyczną zaznacz odpowiednią opcję. Jeśli dodatkowo karmisz piersią, daj nam o tym znać. Przygotujemy dla Ciebie idealną dietę i zestaw ćwiczeń.
Kobiety po urodzeniu dzieci,
matki karmiące
Nie każdy ma czas i ochotę na większy wysiłek fizyczny. Są przecież wśród nas również osoby, którym nie zaleca się przesadnego wysiłku. Dla nich również znajdzie się rozwiązanie.
Osoby mało aktywne
Masz za wysoki cholesterol? Nadciśnienie? Miażdżycę? Inne schorzenia? Napisz o tym wypełniając ankietę dietetyczną. Otrzymasz od nas dietę dostosowaną do Twoich wymagań i możliwości.
Osoby z przeciwwskazaniami
Jesteś osobą wierzącą i nie jesz mięsa w piątki? A może jesteś wegetarianinem i w ogóle nie spożywasz produktów mięsnych? Zaznacz odpowiednią opcję w ankiecie, a my zrobimy resztę.
osoby dla których jedzenie
to nie tylko zaspokajanie apetytu
Pracujesz na etacie, osiem godzin dziennie? Weekendy masz wolne? A może masz własną firmę i swobodniej dysponujesz czasem? Dopasujemy się do Ciebie.
OSOBY PRACUJĄCE W RÓŻNE DNI TYGODNIA
Planujesz swój ślub? Znalazłaś najpiękniejszą sukienkę na świecie? Planujesz urlop w ciepłych krajach i zamierzasz oszołomić wszystkich swoją figurą w stroju kąpielowym? Nie mogłaś lepiej trafić.
OSOBY PRZED WAŻNYMI
WYDARZENIAMI W ŻYCIU
W dzisiejszych czasach coraz częściej spotykamy młodych ludzi z otyłością lub nadwagą. Jeśli jesteś właśnie kimś takim - zapraszamy. Dopasujemy Ci dietę i pomożemy w dążeniu do doskonałości.
Osoby młode
Kobiety potrzebują innej diety niż mężczyźni. Aby się zdrowo i skutecznie odchudzić, nie muszą jeść tak dużych porcji, ale ich organizm wymaga np. większej ilości żelaza.
Kobiety
Długo pracujesz w nocy i późno wstajesz? Albo może wstajesz skoro świt i wcześniej zasypiasz? Napisz nam o tym w ankiecie, a my dopasujemy godziny posiłków i całą resztę do Twoich preferencji. Weźmiemy również pod uwagę to, ile czasu masz średnio na przygotowanie posiłku.
Osoby-sowy, osoby-skowronki
Dużo ćwiczysz? Biegasz? Chodzisz na siłownię? A może po prostu często spacerujesz, korzystasz z komunikacji miejskiej zamiast jeździć samochodem? Nie ma sprawy, mamy dietę dla Ciebie.
osoby aktywne
Szczupło i zdrowo chcą wyglądać nie tylko młode osoby. Dlatego nasze usługi dopasowujemy również osobom starszym, które mają jeszcze ochotę na więcej wigoru, radości życia i szczupłe ciało.
Osoby starsze,
kobiety w trakcie menopauzy
Nie chcesz mieć w diecie mięsa czy owoców morza? Proszę bardzo. Dajemy Ci pełną listę składników, które możesz wykluczyć. Tak, dieta wiąże się z pewnymi wyrzeczeniami. Ale bez przesady...
osoby z wykluczeniami dietetycznymi

Uwaga !


Mimo wszystko nasza dieta nie jest dla wszystkich. Jesteśmy odpowiedzialni.


Osoby z chorobliwą otyłością
Osoby do lat 18
Kobiety w ciąży
Osoby z rozpoznaną cukrzycą

Program ideafit >