Jak działa program dietetyczny ideafit?


Zobacz, jak łatwo zacząć z nami swoją metamorfozę.

Ta krótka instrukcja wprowadzi Cię w nasz zdrowy, dobrze ułożony świat. Pokaże Ci, co zrobić, aby otrzymać zdrową, zbilansowaną i dopasowaną do Ciebie dietę, spotkać się z naszymi ekspertami oraz w pełni wykorzystać zalety naszego sposobu na życie. Zrobić coś dla siebie!

Zarejestruj się


Najlepiej zrób to od razu. Co prawda możesz korzystać z niektórych funkcji naszego serwisu bez rejestracji i logowania się (na przykład z naszych bezpłatnych artykułów ekspertów czy poradników), ale jeśli zależy Ci na dopasowanej do Ciebie ofercie i kontakcie z ekspertami - zarejestruj się. Na "dzień dobry" otrzymasz od nas w prezencie bezpłatny e‑book "Wszystko, co powinniście wiedzieć o dietach".

Zarejestruj się
Zarejestruj się

Wypełnij ankietę


Daj nam się poznać. Sama ankieta jest nam potrzebna do tego, aby przygotować dla Ciebie odpowiednią, dopasowaną do Ciebie dietę. Zapytamy Cię o podstawowe dane i parametry, o Twoje przeciwwskazania i czego nie lubisz jeść, styl życia, aktywność fizyczną, godziny posiłków i w jakim tempie chcesz chudnąć. Poza tym po wypełnieniu ankiety otrzymasz od nas krótkie jej podsumowanie wraz z komentarzem dietetyka.

Wypełnij ankietę dietetyczną

Zamów swój program ideafit


Dla Twojej wygody, możliwości i potrzeb przygotowaliśmy dwie serie pakietów dietetycznych w różnych wariantach czasowych i kosztowych. Postaraliśmy się, aby ich ceny były naprawdę niskie i do zaakceptowania nawet przez skromnie zarabiające osoby. Im dłuższy pakiet wybierzesz, tym jego miesięczna cena jest niższa. W zamian za to, oprócz dopasowanej diety, otrzymasz od nas mnóstwo przydatnych i praktycznych funkcjonalności oraz motywację i wsparcie, które pomogą Ci szybciej osiągnąć efekty, o których marzysz.

Zamów
Zamów swój program ideafit

Pobierz prostą instrukcję


Aby szybko i bezbłędnie poruszać się po naszym serwisie, przygotowaliśmy dla Ciebie krótką instrukcję. Dowiesz się z niej, jak się rejestrować i logować, jak wypełnić ankietę i kupić dietę, co zawiera Twoje konto. Opisujemy tam również funkcjonowanie listy zakupowej i kalkulatorów czy usługi "anioł stróż". Pokazujemy, jak kontaktować się z ekspertami, jak korzystać z ich porad, przepisów i biblioteki z bezpłatnymi poradnikami.

  Pobierz instrukcję
Pobierz prostą instrukcję

Uwaga! Program dietetyczny IDEAFIT przeznaczony jest
nie tylko dla tych, którzy chcą schudnąć!

Jeśli chcesz pracować nad sobą, zmieniać nawyki żywieniowe, stosować dopasowaną do siebie dietę BEZ CHUDNIĘCIA, nasza propozycja jest również dla Ciebie! Wystarczy, że wypełniając naszą ankietę dietetyczną w rubryce “Miesięcznie chcę schudnąc” wpiszesz 0 (zero).