Misja


Chcemy odchudzić Polskę, a Polki i Polaków uczynić szczęśliwszymi.

Odchudzając po ludzku wspieramy naszych użytkowników
w zmianie ich życia na lepsze.
Pomagamy im realizować ich marzenia

Niestety, z badań wynika, że coraz więcej z nas cierpi na otyłość i nadwagę.
Co gorsza, także nasze dzieci w szybkim tempie przybierają na wadze.
Tak dalej być nie może.

PROGRAM DIETETYCZNY IDEAFIT


Podajemy Ci pomocną dłoń. Zrób to dla siebie i sprawdź, jak działa nasz program dietetyczny. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze masz czas, aby pójść do dietetyka czy do klubu fitness. Nie zawsze masz w swojej okolicy takie usługi. A nawet jeśli, to są one bardzo drogie. Wreszcie nie zawsze chce Ci się szukać diet i porad specjalistów w internecie. A jak już je znajdziesz, to nie masz żadnej gwarancji, że to naprawdę działa i że korzystnie wpłynie na Twój organizm.

Program ideafit >

ZATROSZCZYMY SIĘ O CIEBIE


My zatroszczymy się o Ciebie naprawdę dobrze. Otrzymasz przygotowany wyłącznie dla Ciebie program dietetyczny, skonstruowany na podstawie informacji, jakie od Ciebie otrzymamy. Ale to nie wszystko. Udostępnimy Ci kontakt z naszymi ekspertami - dietetykiem, psychologiem, trenerem fitness. To nigdy nie było tak proste - masz do dyspozycji maila, pocztę wewnętrzną oraz czat. Możesz do nas pisać 24 godziny na dobę. Doradzimy, zmotywujemy i wesprzemy tak, aby efekty Twojej przemiany były widoczne, zdrowe i trwałe.

Edukujemy


Oprócz tego edukujemy. Udostępniamy teksty i artykuły pisane przez ekspertów. Za darmo pokazujemy na filmach, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia fizyczne oraz jak ćwiczyć efektywnie. Zawsze możesz sprawdzić się wykorzystując bezpłatne kalkulatory. Możesz również pobrać bezpłatne poradniki w formie PDF, gdzie znajdziesz szersze informacje na wybrane tematy. W serwisie znajdziesz również nasze zdrowe przepisy kulinarne.

Napisz do nas


A jeśli mimo wszystko coś nie będzie Ci pasować - i na to mamy radę. Napisz do nas, opisz swoje potrzeby, a my dopasujemy Twój program dietetyczny do Ciebie jeszcze bardziej. Zapamiętaj tego maila, tu zawsze uzyskasz od nas pomoc:
kontakt@potrafiszschudnac.pl

Jesteśmy ludźmi i odchudzamy po ludzku. Wierzymy, że lepiej i łatwiej iść przez życie bez zbędnych kilogramów. Dlatego też jesteśmy dumni z naszych użytkowników. Bo nie każdego stać na podjęcie tej trudnej walki ze swoimi słabościami i złymi przyzwyczajeniami. My zrobimy wszystko, żeby Twoje życie zmieniło się właśnie poprzez zmianę tych nawyków na dobre.