Jak szybko i zdrowo przygotować dietę antycellulitową?

Na pierwszym miejscu postaw ruch! Ćwicz minimum 5 razy w tygodniu, przez 30-40 minut. Dzięki temu usprawnisz gospodarkę wodną organizmu, zwiększysz tempo przemiany materii oraz oczyszczanie organizmu.

Ponadto, zwiększając masę mięśniową, zapewnisz lepsze ukrwienie problematycznych miejsc. Jeśli zależy Ci na zlikwidowaniu pomarańczowej skórki z ud i pośladków, zacznij pić więcej wody. Woda oczyszcza, wypłukuje toksyny z organizmu oraz korzystnie działa na redukowanie obrzęków.

Wybierz najlepszy pakiet dla siebie

Ćwicząc, zawsze pamiętaj o zabraniu ze sobą wody. W upalne dni dodaj do wody sok z cytryny lub pomarańczy i dla orzeźwienia porwane listki mięty. Dieta antycelulitowa zakłada unikanie pożywienia, które będzie zatruwać Twój organizm.

Dlatego jedz wysokobłonnikowe produkty, zrezygnuj z przetworzonych produktów, mrożonek, dużej ilości soli i chemicznych wspomagaczy smaku. Aby dostarczyć antyoksydantów, urozmaicaj menu w świeże warzywa i owoce. Na koniec zrezygnuj z używek takich jak papierosy, alkohol, mocna kawa i wszelkich produktów zakwaszających organizm.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >