Przygotuj pojemniki na żywność

Decydując się na dietę już wiesz, że będziesz potrzebował nie tylko dużych pokładów silnej woli, ale i solidnego wsparcia technicznego. Jedna z zasad panujących na diecie brzmi: koniec z jedzeniem na mieście.

Od tego momentu sam przyrządzasz swoje jedzenie, pakujesz je i… nosisz ze sobą wszędzie. Do pracy, do szkoły, nawet może się zdarzyć, że weźmiesz je na spotkanie ze znajomymi. Generalnie zrobiłbyś to i to bez problemu, ale jednak… No właśnie. Są niezbyt komfortowe sytuacje towarzyszące przewożeniu jedzenia, których wolałbyś uniknąć. Chętnie podpowiem, co przyda Ci się w przygotowaniach. Zalecam, abyś nabył kilka pojemników. Jeden większy, kilka średnich. Przyda Ci się również mały pojemniczek na osobny sos do sałatek, oklapnięte liście są w stanie popsuć efekt nawet najbardziej pysznej sałatki. Dzięki małemu pojemniczkowi możesz na świeżo doprawić swoją sałatkę. Dobrym pomysłem jest nabycie również szejkera. Dzięki niemu przyrządzisz odżywki Pojemnikibiałkowe lub posiłki zastępcze, a także przewieziesz różne koktajle bez obawy, że coś Ci się wyleje. Dlatego od razu polecam kupić zakręcany, a nie wkładany.Dobrze jest zainwestować również w silikonowy pojemnik z regulowaną wielkością do przewożenia płynnych potraw np. zup. Nie oszczędzaj, szczelny i solidny pojemnik jest w stanie zabezpieczyć Cię przed przykrą niespodzianką w postaci wylanego lunchu lub dziwnymi zapachami z torebki.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >