Wielki nocny bieg POZDRO

W nocy z 13 na 14 listopada 2015 r. z okazji XXIV Światowego Dnia Cukrzycy odbędzie się II Wielki Nocny Bieg PoZdro! Przyjdź na Plac Piłsudskiego w Warszawie i wspólnie z innymi utwórz dwa błękitne okręgi.

Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie drużyny, czyli dwa okręgi po 300 osób. Każdy uczestnik biegu otrzyma specjalny chip, który zmierzy pokonany przez niego dystans. Poszczególne wyniki zostaną zsumowane. Wynik każdej z drużyn będzie na bieżąco wyświetlany na telebimie. Ilość przebiegniętych kilometrów przełoży się na kwotę przekazaną dwóm ośrodkom, o których piszemy poniżej.

Całość środków, które zostaną zebrane podczas rejestracji uczestników, zostanie przekazana na cele charytatywne. W tegorocznej edycji biegu wspieramy dwa ośrodki: Fundację Diabeciaki „Pomoc Młodym Diabetykom” z Łodzi oraz Poradnię Diabetologiczną przy Instytucie Matki I Dziecka z Warszawy. W tym roku warunkiem udziału w Wielkim Nocnym Biegu PoZdro! jest dokonanie opłaty wpisowej w wysokości 30 zł.  

Zarejestruj się już teraz na: www.po-zdro.pl/bieg

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >
Tagi: bieg, jogging