BBL - BIEGAM BO LUBIĘ

Akcja Biegam Bo Lubię to bezpłatne treningi odbywające się pod okiem wykwalifikowanych trenerów, organizowane w całej Polsce, w których udział mogą brać wszyscy! Wystarczy dowiedzieć się, gdzie w twojej okolicy odbywają się takie zajęcia i dołączyć do grupy biegaczy.

Aby to zrobić, nie musisz mieć idealnej formy! Ona przyjdzie z czasem. Udział w akcji biorą zarówno amatorzy biegania, jak i osoby bardziej wytrenowane.

Informacje organizatorów: Celem akcji jest "Nauczenie biegania wszystkich tych, którzy uważają, że bieganie nie jest dla nich. Spotkania adresujemy głównie do tych, którzy mogliby powiedzieć o sobie, że:  (1) nienawidzą biegania jeszcze od czasów szkolnych, albo że  (2) próbowali biegać wielokrotnie, ale nigdy im to nie wychodziło, albo,  (3) że po prostu nie nadają się do biegania.  Przyjdźcie – zobaczycie, że już na pierwszym spotkaniu nauczymy was tego, o czym do tej pory myśleliście, że jest zarezerwowane tylko dla wybrańców. Czyli:

- jak utrzymać ciągły bieg przez dłuższy czas,

- jak męczyć się tak, żeby chciało się wam jeszcze więcej, żeby to sprawiało wam przyjemność. Będziecie zaskoczeni tym, na co was stać już na pierwszym treningu."

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.biegambolubie.com.pl

Odnajdźcie swoje miasto i ruszcie na trening!

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >