Cześć,

nazywam się Izabela Tyszka. Moją przygodę ze sportem rozpoczęłam w wieku 11 lat, kiedy to tata zaprowadził mnie na trening lekkoatletyczny. Ta młodzieńcza zabawa z wiekiem przerodziła się w pasję i wyczynowe uprawianie sportu.Izabela Tyszka

Izabela TyszkaJako lekkoatletka reprezentowałam OKS Otwock, później AZS AWF Warszawa. A ponieważ sport odgrywał bardzo ważną rolę w moim życiu, w 2005 roku rozpoczęłam studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wraz z podjęciem studiów rozpoczął się nowy etap mojego rozwoju sportowego – fitness.  Zdobyłam uprawnienia instruktora aerobiku i ukończyłam szereg kursów związanych z tą dyscypliną, m.in.: PFA Aerobic, PFA Step, PFA sculpt & stretch, Reebok University Step I, Step II oraz Pilates. Poza zajęciami grupowymi, specjalizuję się w treningach personalnych.

Kilka lat temu borykałam się z nadwagą. Ćwiczyłam dużo, a kilogramy stały w miejscu. Dopiero po zastosowaniu odpowiedniej diety oraz masie godzin spędzonych na ćwiczeniach, udało mi się schudnąć 15 kg... Teraz wiem, że każdy może to zrobić. Nieważne, jak dużą masz nadwagę i ile masz lat. Weź swoje ciało w swoje ręce. Stosuj odpowiednią dietę i ćwicz regularnie, a efekty będą widoczne szybciej niż myślisz.

Osobiście uważam, że każda forma aktywności fizycznej ma swoje zalety i poprawia nastrój (podczas wysiłku organizm wydziela endorfiny znane hormonami szczęścia ). Grunt to odnaleźć dyscyplinę sportu, która przyniesie nam jak najwięcej satysfakcji. Pamiętaj, że do uzyskania wymarzonej sylwetki potrzebny jest trening urozmaicony (zarówno siłowy, jak i aerobowy).

Zacznij ćwiczyć już dziś!

Skorzystaj z opisów ćwiczeń i filmów instruktażowych zawartych w zakładce. Jeżeli chcesz,  bym pomogła Ci w wybraniu ćwiczeń, które przyśpiesza i wspomogą Twoje odchudzanie, zapraszam do korespondencji mailowej ze mną lub do rozmowy na czacie...

Jestem tu dla Ciebie!