Na pomoc motywacji

Planujesz zacząć ćwiczyć regularnie, ale boisz się, że za jakiś czas zabraknie ci motywacji? Pomyśl o kupieniu zegarka – monitora aktywności, który będzie przypominał o treningu i dzwonił, jeśli czasami się zasiedzisz.

Zegarki typu Polar, Garmin, Tomtom czy Sigma z wbudowanym sensorem GPS i zaawansowanymi funkcjami treningowymi to z pewnością pomocne gadżety, które pozwalają na całodobowy pomiar Twojej aktywności. Zaopatrując się w taki zegarek, otrzymasz cele związane z aktywnością oraz przydatne wskazówki, które pomogą Ci je osiągnąć. Niektóre z nich przypomną ci także o zbyt długiej bezczynności. 

Dzięki temu w najwygodniejszy sposób zorganizujesz swój dzień tak, by aktywność fizyczna była jego nieodłącznym elementem.

Zegarki te są dość drogie. W większości posiadają także dodatkowy nadajnik, pas do pomiaru tętna (najdroższe zegarki mają ten nadajnik wybudowany). Taki pomiar pozwoli Ci na kontrolę i obserwację tętna przez cały czas trwania treningu, a jak wiadomo utrzymanie optymalnego tętna przyspiesza osiąganie zamierzonych celów!

Większość zegarków połączona jest z jakimś serwisem internetowym i aplikacją, które pozwalają na otrzymywanie narzędzi, statystyk i wsparcia, a także które pomagają w pokonywaniu samego siebie. Wyznaczysz nowe cele, sprawdzisz sesje treningowe i uzyskasz dodatkowe informacje o swoim aktywnym trybie życia.

Lekki, wygodny zegarek sportowy może być noszony przez cały dzień - zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, tak w dzień, jak podczas snu. Poznawaj wskazówki podczas treningów, monitoruj swoją aktywność oraz otrzymuj powiadomienia o zbyt długiej bezczynności lub o pobitych rekordach. Spraw, by Twój każdy dzień był aktywny!

 

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >