Krav maga

Krav maga to mocny, ogólnorozwojowy trening i nauka samoobrony w jednym. Jeżeli chcesz poprawić kondycję, wzmocnić całe ciało i zyskać dużą dawkę pewności siebie, koniecznie wybierz się na trening Krav magi.

Trening połączony z elementami samoobrony zyskał dużą popularność wśród gwiazd na całym świecie, które na co dzień zatrudniają całe grono osobistych ochroniarzy. Ćwiczą w ten sposób chociażby Sandra Bullock i Jennifer Lopez. Każda z nich jest silną, niezależną kobietą, które nie boją się nowych wyzwań. Nawet Angelina i Brad Pitt wysłali swoje dzieci na treningi Krav magi, aby umiały obronić się w sytuacjach zagrażających ich życiu czy zdrowiu. Chyba każdy chciałby znać kilka trików, dzięki którym można by było spokojnie nocami chodzić po mieście, nie bojąc się napaści. Dlatego warto wybrać się na treningi Krav magi i poznać podstawowe elementy samoobrony.

Krav maga wzmacnia naturalne odruchy obronne, dlatego jej nauka przychodzi stosunkowo łatwo, nawet osobom, które wcześniej nie miały zbyt wiele wspólnego ze sportem. Na treningu nauczysz się między innymi rozpoznawania i zapobiegania zagrożeniom oraz różnych technik i zachowań, które skutecznie zadziałają w sytuacji stresowej. Krav maga to nie tylko trening nastawiony na walkę. Ma ona charakter kondycyjno-sprawnościowy dzięki czemu przygotujesz się nie tylko do obrony przed przeciwnikiem, ale także do ucieczki.

Jeżeli mocno przyłożysz się do treningu, na jednej sesji możesz spalić nawet 500kcal!!!

Kilka słów o historii treningu Krav maga

Krav maga z hebrajskiego, dosłownie znaczy "walka w bliskim kontakcie". Jest to izraelski system samoobrony i walki wręcz opracowany w latach 30. XX wieku w ówczesnej Czechosłowacji przez Imiego Lichtenfelda, który w obliczu terroru faszystowskiego zorganizował grupę samoobrony dla ochrony dzielnicy żydowskiej. Trening składa się z wielu technik zapożyczonych między innymi z boksu, judo, zapasów czy aikido, a w jego skład wchodzą głównie kopnięcia, pchnięcia i dźwiganie. (wikipedia.pl)

Sprawdź czy w twoim mieście odbywają się treningi na http://www.kravmaga.pl

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >