Animal Flow

Trenerzy na całym świecie zachodzą w głowę próbując wynaleźć kolejną formę aktywności fizycznej, która przyciągnie rzeszę zwolenników i pomoże zmotywować do ruchu kolejne osoby. I tak właśnie zrodził się pomysł na trening, podczas którego wszystkie formy ruchu będą zaczerpnięte od zwierząt.

Animal Flow to innowacyjny program fitness, który łączy szeroki zakres ćwiczeń oraz kombinacje różnorodnych ruchów. Został podzielony na sześć grup, z których każda ma na celu, uzyskanie określonych rezultatów. Animal Flow poprawia sprawność fizyczną, płynność ruchu, a przede wszystkim daje dużo zabawy.

Głównym rezultatem treningu Animal Flow jest zwiększenie mobilności, elastyczności oraz stabilności ciała. Dzięki temu, poprawisz swoje umiejętności w zakresie wykonywanych ruchów. Ponadto pozwala rozwinąć moc oraz wytrzymałość organizmu. Co ważne, ma pozytywny wypływ na komunikację nerwowo-mięśniową. Bez względu na to, jakie stawiamy sobie cele, trening pozwala osiągnąć doskonałą kondycję fizyczną.

Animal Flow czerpie to, co najlepsze z natury

Twórcą metody Animal Flow jest Mike Fitch, będący nauczycielem innowacyjnej techniki treningowej, z uwagi na zrozumienie i pogłębienie wiedzy, w zakresie ruchów zwierząt. Uważa, iż czerpanie ich z natury i łączenie ze sobą, jest ogromnym wyzwaniem dla ludzkiego ciała. Jest to niezwykle skuteczne dla osiągnięcia pięknej sylwetki, a jednocześnie daje wiele zabawy.
Animal Flow stanowi kombinację specjalnie przygotowanych ćwiczeń.

Zobacz na czym polega trening

 

 Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >