ADIDAS RUNNERS WARSAW

W poniedziałek, 9 stycznia Adidas Runners Warsaw oficjalnie rozpoczął działalność. Jest to nowe, niezwykłe miejsce przy ul. Solec 38, stworzone z myślą o osobach uprawiających sport w Warszawie, gdzie można przyjść i ćwiczyć zupełnie za darmo. Takiej inicjatywy jeszcze w Polsce nie było!

Adidas Runners Warsaw to miejsce bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Powierzchnia 450 m kw. w samym centrum miasta zaprojektowana została z myślą o osobach aktywnych. Wewnątrz znajdują się szatnie, szafki, prysznice i duża sala do ćwiczeń z dostępem do różnorodnych akcesoriów treningowych (m.in. maty, kettle, skrzynie, itd.) oraz duża strefa chill.

Można wziąć udział w zróżnicowanych darmowych treningach prowadzonych przez dziewięciu ekspertów Adidas Running. Oprócz treningów biegowych, odbywają się również zajęcia ogólnorozwojowe, funkcjonalne oraz joga. Można też po prostu przyjść i ćwiczyć samodzielnie.

Klub jest otwarty codziennie. W tygodniu w godzinach 12:00-22:00 (dodatkowo we wtorkowe i czwartkowe poranki w godz. 7:00 - 10:00), a w weekendy w godz. 8:00 – 13:00.

Każdy może dołączyć do społeczności Adidas Runners! 

Adidas Runners jest globalną wspólnotą, która łączy i wspiera biegaczy z całego świata. Od 9 stycznia działa także w Warszawie. Zapomnij o bieganiu, jakie znasz ze szkolnych bieżni czy nudnych treningów. Z profesjonalnymi trenerami, wśród ludzi z podobną zajawką, przekonasz się, że bieganie to coś więcej niż zwykły trening.

Więcej informacji na www.adidas.pl/adidasrunners/pl oraz na specjalnej grupie Adidas Runners Warsaw na Facebooku 

Źródło: runners-world.pl

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >