Za nami półmetek trzymiesięcznego cyklu "I Warszawskiej grupy wsparcia w odchudzaniu".

Centymetry lecą w dół jak szalone a wyniki badań podopiecznych, wyraźnie się poprawiają.

Uczestniczki I Warszawskiej grupy wsparcia w odchudzaniu, pozbyły się już łącznie ponad 20 kg i a ich talie wyszczuplały o prawie pół metra.

Zawzięcie walczą pod czujnym okiem ekspertów o sesję zdjęciowa u Patrycja Toczyńska Photography. Wygra ją ta z Pań, której efekty będą najbardziej spektakularne. 


Oprócz cotygodniowych spotkań, podczas których uczestniczki otrzymały niezbędną wiedzę odnośnie odżywiania, komponowania posiłków, motywacji oraz zdrowego stylu życia odbyły się również warsztaty :


- dietetyka - Iwona Słowińska, dietetyk kliniczny oraz portalu Potrafiszschudnac.pl,  poprowadziła niezwykle ciekawy wykład odnośnie chorób cywilizacyjnych. Naświetliła przyczyny i wyznaczyła kryteria doboru diety w odpowiednich jednostkach chorobowych takich jak np hashimoto, astma czy insulinooporność.


- trening funkcjonalny - Justyna Koczywąs, trener personalny oraz nasza redaktor naczelna, pomogła uczestniczkom poczuć gdzie i jakie mają mięśnie oraz jak ich używać żeby skutecznie rzeźbić swoje ciało nawet w warunkach domowych. 


- lekcja stylu - Magdalena Chajko, dzienikarka modowa, która niebawem dołączy do grona ekspertów w portalu, zabrała Nasze uczestniczki na zakupy. Pomogła dobrać stylizacje do typu sylwetki. Dziewczyny dowiedziały się jak się ubierać żeby wyglądać atrakcyjnie i nietuzinkowo. Metamorfozy były zaskakujące zarówno dla uczestniczek jak i organizatorów.


Przed uczestniczkami jeszcze sporo atrakcji , miedzy innymi spotkanie z psychologiem sportu Dorotą Pietrzyk - Matusik oraz wizażystką Agnieszką Karkos. 


Osoby zainteresowane uczestnictwem w kolejnej edycji prosimy o kontakt na adres mailowy kontakt@potrafiszschudnac.pl lub za pośrednictwem FB.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >