O motywacji słów kilka

Motywacja jest nam potrzebna w zasadzie każdego dnia. Codziennie zmagamy się z różnymi decyzjami, do podjęcia których niezbędna jest właśnie ona. Nawet to, aby wstać z łóżka czasami wymaga sporej motywacji.

 

Najczęściej jest to nasza praca, obowiązki, które powinniśmy wykonać. Niektóre są tak ważne, że po prostu musimy je wykonać i je wykonujemy. Niektóre jednak wydają się dla nas mniej ważne i wówczas już ciężko z motywacją.

 

Wybierz najlepszy pakiet dietetyczny

Postawmy sobie więc pytanie, czy nasze zdrowie jest dla nas ważne?

Zakładam, że dla wielu tak właśnie jest, więc motywacja też powinna się pojawić. Aby mieć więcej siły i wytrwałości w zmianie trybu życia, odpowiedzmy więc sobie na pytania: Czy chcę być zdrowy? Czy chcę dobrze wyglądać? Czy chcę dobrze się czuć? Czy chcę być zdrowy, bo mam dzieci i dla nich muszę zachować dobre zdrowie, ale też i dawać im przykład?

Jeśli na większość z tych pytań odpowiadam twierdząco, to kolejnym krokiem niech będzie podjęcie decyzji o działaniu i zawsze, kiedy motywacja nam spadnie, wracajmy do tych pytań, bo one potrafią utrzymać nas w procesie zmiany. 

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >