Wielkie święto fitness 26 i 27 października w Warszawie

Dla fanów zajęć grupowych już 26 i 27 października w Warszawie Reebok University organizuje prawdziwą fitnessową ucztę. Reebok Fitness Convention to propozycja zarówno dla profesjonalistów, jak i dla wszystkich miłośników fitnessu z całego kraju. Jeśli jesteś fanem fitnessu nie powinno Cię tam zabraknąć!

Konwencję poprowadzi kadra szkoleniowa Reebok University Poland oraz goście specjalni między innymi: Alessandro Oliveri (Włochy), Tom Woll (Niemcy), Julien Bosq (Francja) oraz Fredrik Andersson i Michael Steenhouwer (Szwecja) z LesMills.

Zajęcia będą odbywały się równolegle na dwóch salach – dużej hali oraz małej sali fitness. Wśród szerokiej gamy lekcji, każdy znajdzie coś dla siebie (Step, Dance, Wzmacnianie itp.). Poza tym w sobotę od godziny 18 do 21 odbędzie się (nieodpłatnie ) Maraton Zumby, a w niedzielę po południu Rajd Rowerowy oraz zajęcia Nordic Walking w Lasku Bielańskim.

Wszystko to działo się będzie w Centrum Rekreacyjno - Sportowym Dzielnicy Bielany przy ul. Lindego 20 w Warszawie.

Aby zapisać się na konwencję, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://www.reebokuniversity.pl/formularz-zgloszeniowy/3103 i dokonać odpowiedniej opłaty.

Najnowsze informacje o imprezie pojawiają się regularnie na www.facebook.com/ReebokUniversity.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >
Tagi: fitness