THE COLOR RUN powraca!

Już 10. września w Warszawie odbędzie się kolejna edycja najkolorowszego i najzabawniejszego biegu na świece.

THE COLOR RUN to 5 kilometrów biegu w kolorowych chmurach i tropikalnych klimatach. Jak piszą sami organizatorzy, jest to 5 najszczęśliwszych kilometrów na świecie!!!

Zapisując się na bieg przed 4. Lipca, załapiesz się na tańsze bilety :)

Więcej informacji na stronie http://thecolorrun.pl

Dzieje

The Color Run™ powstało w marcu 2011 roku. Naszym celem było zarażenie ludzi pozytywnym myśleniem oraz zainteresowanie ich sportem i zdrowym stylem życia.

„Najszczęśliwsze 5km na świecie” to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, choć organizowane na całym świecie. Podbiliśmy m.in. Stany Zjedonoczne, Chiny, Australię, Afrykę, dużą część Europy, a także Polskę!
Po raz pierwszy event odbył się w Poznaniu i Warszawie gromadząc łącznie 16 tys. uczestników!

Tylko w 2015 roku zorganizowaliśmy ponad 300 kolorowych imprez w ponad 50 państwach! Imponujący wynik, prawda?

Zamierzamy pokolorować cały świat pozytywną energią i radością życia!

Czym dokładnie jest The Color Run™?

The Color Run™, to 5 najszczęśliwszych, najbardziej pozytywnych oraz kolorowych kilometrów na świecie! Nieważne czy je przebiegniesz czy przejdziesz. Nieważne czy będziesz pierwszy czy ostatni. Najważniejsze, abyś świetnie się bawił i przeżył te radosne chwile z innymi!

Pamiętaj:

  1. Ubierz się na biało
  2. Ukończ The Color Run™ pokolorowany we wszystkie kolory tęczy

Linia mety nie oznacza końca zabawy. Po przebiegnięciu 5km dołącz do kolorowej imprezy. Będziemy słuchać muzyki, tańczyć i dzielić pozytywne chwile z resztą uczestników.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >
Tagi: bieg