Targi FIT & SPORT SHOW już 9-10 maja w Warszawie

Fit&Sport Show to impreza dla miłośników sportu i fitnessu z całego kraju. To klasyczne targi dające dostęp do premier na rynku – akcesoriów i sprzętu sportowego, suplementacji i odżywek wraz z przestrzenią przeznaczoną na otwarte treningi. Zeszłoroczna jesienna edycja przyciągnęła około 5 tys. zwiedzających. W tym roku organizatorzy przewidują dwie edycje targów - wiosenną (9-10 maja) oraz zimową (14- 15 listopada). Obydwie odbędą się w warszawskim Centrum EXPO.

W zamyśle organizatora Fit & Sport Show ma być nie tylko imprezą targową, ale prawdziwym świętem sportu. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w licznych otwartych zawodach i prezentacjach nowych dyscyplin, a także zasięgnąć porady u doświadczonych trenerów oraz wysłuchać prelekcji na temat dietetyki.

Jest to impreza dla wszystkich osób związanych ze sportem lub sportem się interesujących. Zarówno zawodowców, jak i amatorów pragnących rozpocząć swoją przygodę z taką formą aktywności. Warto tam być, aby zapoznać się ze wszystkimi sportowymi nowinkami. 

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >