Odblaski, neony i wszystkie kolory świata

Zima to czas, w którym dookoła jest szaro i buro. Wszyscy ludzie poubierani w czarne kurtki, ze smutnymi minami przemykają po ulicach. Całe szczęście sytuacja nie dotyczy siłowni i sal treningowych!: )

Tam neony, odblaski i mega kolorowe ciuszki są jak najbardziej mile widziane, a nawet wskazane. Producenci sportowych ubrań coraz częściej mieszają i łączą ze sobą różne kolory, dzięki czemu trening nie jest nudny, a ludzie dookoła wydają się pogodniejsi. Kolorowe ubrania ubarwiają nasz świat. Na co dzień nie mamy odwagi bądź możliwości wychodzić do pracy w różowych legginsach i zielonej bluzce. Na treningu możemy sobie na to pozwolić i nikt nas nie weźmie za clowna.

Sprawmy, by świat wokół nas był bardziej kolorowy, i nie bójmy się wyróżniać.

Pozwólcie sobie na szaleństwo przy wyborze sportowych ubrań, nie bójcie się szalonych i odważnych połączeń! Do zobaczenia w kolorowej siłowni:)

Oto kilka wiosennych stylizacji.

Co Wy na to? W takich ciuszkach aż chce się ćwiczyć:)

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >