Sportowy seksowny kalendarz 2015!

Dominika Cuda, była biatlonistka, poświęciła 2014 rok na fotografowanie 12 różnych dyscyplin sportowych. Na koniec wydała kalendarz, w którym każdy miłośnik sportu znajdzie coś dla siebie.

Oprócz artystycznych zdjęć delikatnej nagości w sportowej wersji w kalendarzu jest mnóstwo tabel z celami na najbliższy tydzień, podsumowania miesięcy oraz miejsca na wpisywanie treningów czy tzw. cheat meal, czyli oszukanych posiłków. Zamieszczono tam też wiele cytatów motywacyjnych.

Cały projekt zrealizowano w szczytnym celu. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży kalendarza będą przeznaczone na zakup obuwia, odzieży i sprzętu dla uzdolnionych sportowców mających mniej niż 18 lat.

Portfolio powstawało przez 12 miesięcy. W sesjach uczestniczyło 12 dziewczyn związanych z 12 różnymi dyscyplinami sportu. Wiele z nich pierwszy raz brało udział w sesji zdjęciowej, czego na pewno nie widać na zdjęciach. Modelki wyglądają przepięknie.

Wszystkie zdjęcia można zobaczyć na stronie: http://sesjesportowe.pl/, a więcej o projekcie można przeczytać na: http://oneyearfund.org/.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >