Runmageddon

Jeśli lubisz wyzwania i katorżniczo ciężki trening, na pewno słyszałeś o biegu Runmageddon. 

Uwaga! Ten bieg nie tylko sprawdzi twoje możliwości fizyczne, ale przede wszystkim pozwoli określić siłę twojego charakteru! Jeśli masz skończone 16 lat i chcesz sprawdzić się w walce z błotem, wodą i ogniem – koniecznie dołącz do ekipy Runmageddon.

Ostatnia impreza odbyła się na 19–20.07 na Służewcu. Na 6 kilometrowym odcinku trasy na zawodników czekało aż 25 przeszkód – takich jak stóg siana, pajęczyna czy ściana – ustawionych w odległości około 200 metrów od siebie. Był ogień! Krótką relację możecie zobaczyć na:

Na stronie www.runmageddon.pl znajdziecie wszelkie informacje dotyczące kolejnych biegów, przeszkód oraz form treningu, które pomogą przygotować się do zawodów.

Następny Runmageddon Classic Sopot odbędzie się 06.09.2014 r. w okolicach Ergo Areny w Sopocie. Organizatorzy przewidują zorganizowanie 10–12 kilometrowej trasy z 40 przeszkodami! To będzie prawdziwy wycisk!

Podejmujesz wyzwanie? :-)

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >