Poznaj trendy tej jesieni!

Odblaskowe elementy garderoby, a nawet całe fluorescencyjne stroje,  to zdecydowany hit w siłowniach i klubach fitness tej jesieni. Jeśli chcesz dobrze i modnie wyglądać podczas ćwiczeń, koniecznie załóż choć jeden odblaskowy element lub postaw na charakterystyczne printy świecące w ciemności, np. imitujące ludzki szkielet.

Trendy fitness są bezlitosne, ponieważ oprócz potu, na sali liczy się również drapieżny look. :-) Osiągniesz go wkładając np. czarne legginsy i odblaskową bluzkę. Jeśli jesteś bardziej odważna i lubisz zwracać na siebie uwagę, możesz zaszaleć zakładając legginsy imitujące ludzkie mięśnie lub szkielet.

Jaskrawe i fluorescencyjne nadruki na koszulkach i bluzach mają swoją zaletę, szczególnie jeśli lubisz ćwiczyć o zmroku. Dzięki nim podczas wieczornego joggingu możesz czuć się bezpiecznie wiedząc, że jesteś widoczna. Świecące elementy sprawdzają się także w salach, w których znajduje się oświetlenie typu disco (kolorowe światełka migające w tempie muzyki), np. często spotykane podczas zajęć indor cycling.

Kolorowe elementy garderoby poprawią nastrój nawet w najbardziej pochmurny i przygnębiający, szary dzień! Miło jest w chodzić do klubu i widzieć same kolorowe i zadowolone twarze! :)

Tej jesieni podczas ćwiczeń postaw na odblaski!!!

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >
Tagi: fitness, sport