Ginástica  Natural – trening prosto z Brazylii

Ginástica  Natural to nowa metoda treningowa, wywodząca się z Brazylii. Jej głównym założeniem jest rozwój siły, kondycji, wytrzymałości, równowagi i gibkości.

 

Twórcą nowego trendu jest Alvaro Romano, wizjoner sportu, który zaadaptował starożytne, nowoczesne i naturalne techniki rozwoju ciała i ducha do potrzeb współczesnego człowieka w całkowicie niepowtarzalny sposób. Alvaro to światowej sławy lider fitnessu, pasjonat starożytnych, nowoczesnych i naturalnych technik samorozwoju, a także posiadacz czarnego pasa w BJJ (Brazilian Jiu Jitsu). Na bazie całego swojego sportowego doświadczenia stworzył Ginástica Natural.

Czym jest Ginástica  Natural?

To metoda polecana przez najlepszych trenerów, sportowców czy miłośników fitnessu na całym świecie, która może być stosowana przez wszystkich, niezależnie od wieku, wagi czy poziomu aktywności fizycznej. Ginástica  Natural zwiększa sprawność, wytrzymałość, pozwalając na odprężenie i relaks ciała i ducha.

Metoda kładzie nacisk na uspokojenie ducha i ciała poprzez ruch, techniki oddechowe, elastyczność i wzmacnianie wytrzymałości. Podczas treningu wykorzystuje jedynie masę ciała ćwiczącego. Treningi są opracowane w ten sposób, aby w krótkim czasie osiągnąć zamierzone efekty. We współpracy z fizjoterapeutami Ginástica Natural została zastosowana do pomocy pacjentom podczas wychodzenia z urazów, chorób lub po zabiegach chirurgicznych.

Ginástica  Natural praktykowana jest na całym świecie przez sportowców, zawodników sztuk walki oraz entuzjastów fitnessu, którzy dzięki niej zwiększają wytrzymałość i poprawiają koordynację. Z techniki tej korzystają piłkarze, koszykarze, pływacy oraz przedstawiciele wielu innych dyscyplin, podnosząc dzięki temu poziom swoich umiejętności.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >