FIT SMART

Tradycyjne pulsometry powoli zastępowane są przez nowocześniejsze odmiany „mądrych zegarków”. Smart watch umożliwia kontrolę tempa treningu i sprawia, że ćwiczymy efektywniej.

Niedawno na rynku pojawił się Fit Smart firmy Adidas. Różni się on od innych tego typu zegarków tym, że zamiast wyświetlacza LED ma zestaw 187 diod LED, za pomocą których wyświetlane są wszystkie informacje. Po lewej stronie umieszczono barwny pasek (zielony, niebieski, żółty, czerwony), którego zadaniem jest informowanie o kolorze przypisanym do aktualnej strefy tętna czy tempa.  Ciekawym rozwiązaniem jest sensor optyczny Mio, który odczytuje tętno bezpośrednio z nadgarstka, więc nie trzeba zakładać czujnika na klatkę piersiową jak w większości pulsometrów. Zegarek ten łączy się tylko z iPhonem 4s lub nowszym oraz urządzeniami wyposażonymi w Android 4.3 lub nowszymi, a do komunikacji z nimi używa Bluetooth 4.0.

Źródło: „Magazyn Trenera” nr 36/2015. str. 6.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >