Core Fitness Roller

Core Fitness Roller to urządzenie, które łączy w sobie wiele znanych już przyborów do fitnessu. Jest to wałek połączony z gumami oporowymi, który w swojej konstrukcji przypomina klasyczny wioślarz treningowy. Świetnie sprawdza się podczas stretchingu, treningu cardio, a nawet ćwiczeń metodą pilates.

Core Fitness Roller sprawdza się zarówno jako urządzenie do treningu cardio, jak i przyrząd wspomagający podczas wykonywania ćwiczeń wzmacniających w każdej pozycji i na wielu płaszczyznach (leżąc, stojąc, siedząc), co oznacza, że możesz go wykorzystać do wykonywania popularnych brzuszków, lecz także podczas jogi czy pilatesu.

Ćwicząc z Core Fitness Roller, masz szansę pobudzić do pracy wszystkie rodzaje mięśni –  nawet tych najgłębszych. Dzięki balansowaniu na rolce napinasz mięśnie, z których istnienia często nie zdawałeś sobie sprawy:) Wystarczy odpowiednie ułożenie rolki w stosunku do tułowia i balansowanie specjalnymi linkami rozciągającymi. Dzięki regulacji napięcia lin możesz swobodnie żonglować ciężarem i dostosować go do swoich potrzeb i możliwości, nie męcząc i obciążając zanadto mięśni.

Póki co, sprzęt ten podbija głównie rynek amerykański, ale jestem pewna, że już niebawem będzie można ćwiczyć z nim również w Polsce.

Zobacz pełen trening z wykorzystaniem Core Fitness Roller 

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >