Charytatywny Marszobieg „Biegam, Bo Lubię POMAGAM” 4,6 km

Jak co roku, w przeddzień głównych konkurencji (25.04 ) w ramach ORLEN Warsaw Marathon odbędzie się Marszobieg na dystansie 4,6 km. Charytatywny Marszobieg „Biegam, Bo Lubię POMAGAM” wystartuje z placu Zamkowego, a meta znajdzie się w tym samym miejscu, w którym następnego dnia bieg kończyć będą maratończycy i zawodnicy startujący na 10 km – na błoniach Stadionu Narodowego.

W tej charytatywnej rywalizacji staną obok siebie pełnosprawni i niepełnosprawni biegacze, którzy poprzez uczestnictwo w wydarzeniu chcą pomóc innym. W marszobiegu może wziąć udział każdy, bez względu na poziom zaawansowania czy wiek – nie będzie pomiaru czasu ani klasyfikacji końcowej.

Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny, a wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają pamiątkową koszulkę z okolicznościowym nadrukiem.

PKN ORLEN przeznaczy symboliczną kwotę na cele charytatywne od każdego zarejestrowanego uczestnika.

Zgłoszenia internetowe do dnia: 19.04.2015 r.
 Zgłoszenia w Biurze Zawodów w dniach: 23–25.04.2015 r. Limit wieku: nie obowiązuje Wpisowe: nie obowiązuje Start: 25.04.2015 r., godz. 17:00 Pomiar czasu: nie będzie prowadzony Limit czasu: nie obowiązuje

Źródło: www.orlenmarathon.pl

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >