Cat Begovic - najbardziej wysportowana lekarka na świecie!

Cat Begovic to lekarz chirurgii plastycznej w Hollywood, o bardzo zgrabnej i wysportowanej sylwetce. Na zdjęciach, które publikuje w swoim profilu na Instagramie (aktualnie obserwuje ją 288 tysięcy użytkowników!) , można podziwiać jej figurę. Cat Begovic jest wielką fanką ćwiczeń, lekarzem, a w dodatku prowadzi magazyn o zdrowym stylu życia i treningach - Iron Man. Kobieta petarda!

Cat Begovic to prawdopodobnie najbardziej wysportowana pani doktor na świecie. Z zawodu jest lekarzem, chirurgiem plastykiem (ukończyła studia m.in. na Harvardzie), natomiast wolne chwile przeznacza na aktywność fizyczną. Największym sportowym hobby doktor Begovic jest fitness oraz ćwiczenia siłowe. Pani doktor na co dzień trenuje ze swoim mężem, który z zawodu jest trenerem personalnym. Każdą wolną chwilę spędzają oni na ćwiczeniach.

"Chirurgia plastyczna to nie tylko profesja, jaką na co dzień wykonuje Cat Begovic, ale również jej prawdziwa pasja. Twierdzi, że czuje się błogosławiona mogąc robić to, co kocha. Cieszy się, że może przyczynić się do powrotu kobiety do formy sprzed porodu oraz pomóc w zwalczaniu mankamentów figury, które są powodem kompleksów."

Cat Begovic przyznaje, że najtrudniej jest zacząć swoją przygodę ze sportem. Jednak zapewnia, że kiedy już rozpoczniemy uprawiać jakąś dyscyplinę regularnie, to najtrudniejszą rzeczą do wykonania będzie rezygnacja z treningu. Dlaczego? Sport stanie się dla nas zdrowym narkotykiem.

Cat Begovic wielką wagę przykłada również do tego, co znajduje się na jej talerzu. Uważa bowiem, że zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta, powinna stanowić istotę stylu życia, a nie chwilową fanaberię wywołaną przez panującą aktualnie modę. Każdego dnia zjada 5 posiłków w regularnych odstępach czasu, a zajada się głównie rybami, warzywami i zdrowymi węglowodanami. Na śniadanie najchętniej je owsiankę z owocami.

 

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >