Bungee dance

Nawet jeśli nie jesteś fanem gier komputerowych, postać Lary Croft z pewnością jest ci znana. Super zgrabna i niezwykle sprawna kobieta latała na linach i skakała po dachach. Chcesz chociaż przez trochę poczuć się jak ona? Na pewno musisz wypróbować nowy trend, czyli Bungee dance. Wprawdzie jest on na razie jedynie w ofercie klubu, a raczej studia tańca, w ....Bangkoku, ale jeśli akurat planujesz tam urlop, możesz pokusić się o wypróbowanie tego typu "rozrywki".

Koncepcja takich zajęć została opracowana przez doskonałych i profesjonalnych tancerzy. Podstawą takich lekcji są liny bądź pasy używane podczas bungee jumpingu, zabezpieczone uprzężą wokół talii. To właśnie dzięki nim można latać podczas zajęć tak, jak Lara Croft.

Trening wygląda na dość łatwy, ale tak naprawdę wymaga sporego wysiłku oraz dobrej koordynacji ruchów. Trzeba także opanować w sobie strach i uwierzyć, że lina zabezpieczająca naprawdę jest w stanie nas utrzymać i chroni przed upadkiem.

 

 


Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >