Jak być bardziej kreatywnym?

Każdy człowiek ma w sobie wiele potencjałów, których w ogóle nie wykorzystuje. Żyjemy swoimi nawykami, przyzwyczajeniami, bo tak jest dość bezpiecznie i komfortowo. Niestety, często okazuje się, że czegoś nam brakuje, że wiele spraw nas omija, bo się poddajemy, bo tak jest łatwiej. Wówczas mówimy sobie, że się nie da.

Co zrobić, aby być bardziej kreatywnym?

Wybierz najlepszy pakiet dietetyczny

Oto kilka prostych zasad:

  • Przypomnijmy sobie, jak byliśmy dzieckiem – co nas wtedy cieszyło, co sprawiało nam radość? Może możemy zacząć wprowadzać do swojego dorosłego życia trochę tych wspomnień? Może jako dziecko pięknie malowaliśmy? Dlaczego więc nie kupić sobie farb i nie namalować czegoś? Może okazać się, że stworzymy coś naprawdę ładnego? A może kiedyś nawet zorganizujemy wystawę? Nigdy nic nie wiadomo.
  • Naucz się odpoczywać – wycisz się, skoncentruj się na swoim oddechu, poczuj, czego tak naprawdę teraz potrzebujesz. Takie chwile relaksu niesamowicie wpływają na naszą regenerację, ale także pozwalają nam dotrzeć do naszych wewnętrznych potrzeb, gdzieś zagubionych w tych wszystkich naszych nawykach i przyzwyczajeniach.
  • Słuchaj ulubionej muzyki, potańcz do lustra, oderwij się trochę od dnia codziennego. Nikt tego nie widzi, a nawet jeśli, to co?
  • Nie ograniczaj się przekonaniami, każdy pomysł jest dobry, mimo, że wydaje się głupi.
  • Rozmawiaj z ludźmi. To oni są kopalnią różnych punktów widzenia.

 

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >