Program dietetyczny pomysłem na prezent świąteczny ?

Oczywiście, że tak! Mogą wyniknąć z tego same korzyści. Poznajcie historię pani Mirosławy, jednej z naszych użytkowniczek.

Pani Mirosława dostała dietę od córki. Na początku był strach i śmiech jednocześnie. Czy da radę bez chlebka z pachnącym  smalczykiem, bez sosików, mięsiwa (mniam)? Dała radę, nie poddała się. Walczyła dzień po dniu. Po pierwszych kilku tygodniach było już znacznie łatwiej i jak mówi przestał jej się śnić bigos :)  Zarówno ona, jak i inni, szybko zobaczyli pierwsze efekty! Po roku pani Mirosława pożegnała 20 kilo nadwagi, prawie 20 cm w obwodach :D  Właśnie skończyła  50 lat i pisze w liście do nas, że jest bardzo wdzięczna za taki prezent!

I dodaje „Chłopcy, Dziewczęta, Panie, Panowie: życzę Wam wszystkim wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia wymarzonej sylwetki bez stosowania tabletek, proszków, koktajli i innych dziwnych wynalazków”.

Może ta historia zainspiruje Cię, abyś i Ty podarował komuś dietę. Może w ten sposób zmobilizujesz go bardziej do pracy niż gdyby tego zakupu dokonał sam?

 

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >