Podsumowanie akcji „Kilogramy spełnionych marzeń”

28 marca skończyła się wspólna akcja serwisu PotrafiszSchudnac.pl oraz Fundacji Spełnionych Marzeń - „Kilogramy spełnionych marzeń”. Jej czestnicy, w czasie trwania akcji, schudli w sumie aż 324 kilogramy!

Okazało się, że walka ze zbędnymi kilogramami jest łatwiejsza, jeśli połączy się ją z dodatkową, pozytywną motywacją. Warto przypomnieć, że ideą akcji było połączenie walki z nadwagą z pomocą dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe.

Wszystkie pieniądze, jakie w czasie trwania „Kilogramów spełnionych marzeń” zarobił na sprzedaży swoich programów dietetycznych serwis PotrafiszSchudnac.pl, zostaną przekazane na konto Fundacji. Tomasz Osuch, jej prezes, już wie, na co zostaną przekazane te środki: „Wesprzemy nimi organizację jednego z naszych sztandarowych przedsięwzięć, czyli Onko-Olimpiadę, która będzie miała miejsce latem tego roku”.

W samej akcji aktywnie wzięło udział kilkadziesiąt osób, które podjęły trud walki ze swoją nadwagą. Efekty widać już dziś, a w komentarzach mailowych wielokrotnie pojawia się twierdzenie, że taka dodatkowa motywacja potrafi zdziałać cuda. Ludzie po prostu lubią i chcą pomagać. Przypomnijmy, że „Kilogramy spełnionych marzeń” wsparły osoby znane szerokiej publiczności – na przykład aktorzy Mikołaj Roznerski czy Tomasz Ciachorowski, a także utalentowany piosenkarz młodego pokolenia, Marcin Czerwiński. Patronatem medialnym akcję objęły gazeta i serwis NaszeMiasto.pl oraz Superlinia. Nagrody w konkursach, zorganizowanych przy okazji akcji, ufundowali: właściciel Medical SPA „Malinowe Hotele” oraz firma Symbio.

Wygląda na to, że „Kilogramy spełnionych marzeń” staną się cyklicznie organizowaną akcją społeczną, która zwróci uwagę Polaków na fakt, iż otyłość oraz rak to jedne z największych plag współczesnego świata. Z którymi można i trzeba walczyć wspólnie.

Serwis PotrafiszSchudnac.pl i Fundacja Spełnionych Marzeń serdecznie dziękują wszystkim osobom, które wzięły udział w „Kilogramach spełnionych marzeń” oraz firmom i mediom, które wsparły akcję.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >