FIT Inspiracje

Chcesz być FIT? Chcesz czuć się wspaniale, mieć zgrabniejsze ciało, być lepszym człowiekiem? Nie możesz przegapić FIT Inspiracji.

To najlepszy prezent, jaki możesz sprawić sobie, swoim najbliższym albo znajomym! W bajkowym Hotelu Windsor, w zaciszu pięknego parku leśnego nad Zalewem Zegrzyńskim dowiesz się, jak zmienić swoje życie na lepsze. Zabierzemy Cię w podróż pełną prawdziwych inspiracji!

Doświadczeni eksperci nauczą Cię:

- jak szybko i zdrowo chudnąć, unikając efektu jo-jo, - jak przygotowywać zdrowe, smaczne i dietetyczne posiłki, - jak ćwiczyć naprawdę efektywnie, - jak się nie poddawać i wytrwać w swoich postanowieniach.

FIT Inspiracje to kompleksowy program, obejmujący zajęcia z dietetykiem, psychologiem, ćwiczenia z instruktorem fitness oraz z instruktorem zewnętrznych aktywności fizycznych, a także zdrowe gotowanie na żywo z szefem kuchni.

FIT Inspiracje to nie tylko zajęcia z ekspertami, ale również możliwość skorzystania z wielu atrakcji, jakie oferuje Hotel Windsor - na przykład rozległe tereny zielone czy własna (największa nad Zalewem Zegrzyńskim!) plaża. Oprócz tego możliwość korzystania z hotelowego SPA bez ograniczeń (jacuzzi, łaźnia, sauny), 10% zniżki na zabiegi w SPA Beauty Center, dyskoteka czy drinkbar.

Szczegółowy program znajdziecie na naszej stronie   http://potrafiszschudnac.pl/fit-inspiracje/

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >