Dokuczają Ci wzdęcia, a urlop na plaży już blisko?

Nie wiesz, co zjeść na plaży, aby nie czuć się skrępowanym w kostiumie? Wypróbuj sprawdzonych metod, na niskokaloryczne i niewzdymające zestawy posiłków:

Wybierz najlepszy pakiet dla siebie

- garść orzechów laskowych i rodzynek

- wafle ryżowe z serkiem homogenizowanym naturalnym i plasterkami ogórka zielonego

- surowe marchewki i łodygi selera naciowego, do tego migdały

- banan i pestki dyni

Dokuczaja Ci wzdecia, a urlop na plazy juz blisko?

Najważniejsze to mieć przy sobie wodę, którą można często popijać. Woda poruszy pokarm zalegający w przewodzie pokarmowym i usprawni przemianę materii. Pamiętaj o tym, aby jeść często i się nie głodzić, ponieważ po kilkugodzinnej głodówce przyjęcie sporego posiłku obarczone jest ryzykiem powstania wzdęć.

Najlepiej jeśli masz świadomość tego, co Ci szkodzi. Niestety, nie wszyscy spełniają normy, które podane są w zaleceniach. To ,co nie jest ryzykowne dla większości, dla ciebie może nie być dobrym wyborem. Zacznij się wcześniej przyglądać swojemu ciału i zapisz, po czym masz wzdęcia, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji wtedy, kiedy Twoim najważniejszym planem jest komfort i wypoczynek.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >