WAH GWAN - dancehall i fitness w jednym

Dancehall to taniec pochodzący z Jamajki. Wyspę tę zamieszkują niezwykle przyjaźni i pogodni ludzie, a na ulicach rozbrzmiewają najlepsze jamajskie rytmy reggae/dancehall. Taniec ten powstał pod koniec lat 70. ubiegłego stulecia i jako jeden z nielicznych stylów tanecznych na świecie, jest bardzo żywy i wciąż się rozwija.

Co ma to wspólnego z Wah Gwan?

Wah Gwan to jamajskie powitanie oznaczające "Jak się masz? Jak leci?" i jest najnowszym projektem fitness o charakterze tanecznym, który łączy ze sobą popularny dancehall z fitnessem. Stworzony został specjalnie na potrzeby klientów klubów fitness, którzy przez godzinę zajęć mogą przenieść się na słoneczną Jamajkę.

Autorką tego typu zajęć jest Agnieszka Bota - prezenterka oraz szkoleniowiec fitness, która ciągle poszukuje nowych form tańca, przystępnych również dla uczestników zajęć fitness.

Czym się wyróżnia Wah Gwan?

Lekcja Wah Gwan posiada wszystkie atuty atrakcyjnych zajęć. Zabawa rozmaitymi krokami dancehall w trakcie rozgrzewki, tworzenie prostych choreografii podczas części głównej zajęć oraz emocjonujący finał, to cechy, które sprawiają, że lekcja Wah Gwan jest intensywnym treningiem oraz niezwykłą, egzotyczną przygodą.

Zobacz jak wygląda lekcja Wah Gwan w wykonaniu Agnieszki Boty:

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >