SOCATOTS – zamiłowanie do ruchu od najmłodszych lat!

Chcesz, aby Twoje dziecko nabrało zdrowych nawyków, pokochało sport i było aktywne? Daj mu dobry przykład i ćwicz razem z nim już od najmłodszych lat!

Często pierwsze zajęcia sportowe naszych pociech to dopiero WF w szkole podstawowej. Niestety, najczęściej prowadzi go niewykwalifikowany w tym zakresie nauczyciel, który nie bardzo umie rozbudzić i rozwinąć chęci ruchowe dziecka. W wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym dzieci ruszają się najwięcej i z największą ochotą, więc jeśli wtedy stłamsimy w nich naturalną potrzebę ruchu, zniechęcimy je do sportu na długo.

Jeśli chcesz, by twoje dziecko w przyszłości żyło aktywnie, a może nawet zostało gwiazdą sportu, musisz dać mu dobry przykład! Najlepsze, co możesz zrobić, to zabrać je na zajęcia typu SOCATOTS.

Czym jest SOCATOTS?

To sportowe zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej, podczas których nacisk kładzie się na kształtowanie podstawowych cech motorycznych (koordynacja, szybkość, gibkość, skoczność, wytrzymałość ) oraz rozwija się zwinność, zręczność i celność. Zajęcia są organizowane w różnych grupach wiekowych, począwszy od dzieci najmłodszych – sześciomiesięcznych, a skończywszy na najstarszych – pięcio- i sześcioletnich. Czynny udział w ćwiczeniach biorą rodzice, którzy pomagają swoim pociechom w osiąganiu jeszcze lepszych rezultatów.

Poprzez świetną zabawę, w której trakcie maluchy uczą się także czytać i słuchać, dzieci wyrabiają zdolności motoryczne i gibkość oraz poprawiają koordynację. Wykształcenie podstawowej koordynacji ruchowej ma ogromny wpływ na rozwój i ogólny stan zdrowia dziecka. Efektem ćwiczeń SOCATOTS są: ogólna sprawność ruchowa oraz nabycie przez dzieci podstawowych umiejętności piłkarskich.

Zajęcia SOCATOTS można znaleźć niemal w całej Polsce, dlatego poszukaj ćwiczeń odbywających się w twoim mieście, zapisz się i jak najwcześniej zacznij rozwijać u swojej pociechy zamiłowanie do sportu!

Więcej informacji znajdziesz na: http://www.socatots.pl/

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >