Reebok Pop Up Store

Jeżeli jesteście z Warszawy lub jej okolic i nie wiecie, co ze sobą zrobić i jak spędzić aktywnie lato, koniecznie przyjdźcie do specjalnej strefy Reebok Pop Up Store przy Złotych Tarasach. Treningi odbywają się codziennie aż do 3. września!

Oto kilka najważniejszych informacji na temat Reebok Pop Up Store:

1. Co to jest?

To unikatowa inicjatywa, gdzie osoby kochające aktywność fizyczną będą mogły spotkać się, porozmawiać, wspólnie potrenować, a także zrelaksować się już po treningu.

2. Gdzie?

Warszawa, samo centrum, Złote Tarasy, Poziom -1.

3. Kiedy?

Już! Zajęcia odbywają się codziennie od połowy czerwca aż do 3. września.

4. Co tam znajdę?

Na Reebok Pop Up Store składają się trzy strefy, które trafią w gusta każdego pasjonata fitness:

  • Strefa treningowa - codzienne bezpłatne treningi przygotowane we współpracy z naszymi globalnymi partnerami – CrossFit czy Les Mills, oraz lokalnymi ambasadorami i partnerami z obszaru treningu funkcjonalnego, jogi czy sportów walki
  • Strefa zakupowa - miejsce, w którym premierowo można nabyć najnowszą kolekcję Reebok jesień – zima 2016, w tym absolutnie unikatowe produkty, nie pojawiające się dotąd w regularnej sprzedaży, jak kolekcja Combat
  • Strefa chillout - przestrzeń do odpoczynku po treningu, z częścią rozrywkową, gdzie można spróbować swoich sił w grze na konsoli EA Sports UFC 2 czy sprawdzić swój refleks na urządzeniu Blink.

5. Jak wziąć udział?

Nic prostszego - po prostu przyjdź do strefy przy Złotych Tarasach i weź udział w treningach! 

Źródło: http://fitness.reebok.pl/Blog/2016-06/Reebok-Pop-Up-Store/

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >