Potrzebujesz motywacji do ćwiczeń? Poznaj Laurę Harris!

Ta niesamowita 46-letnia (!) kobieta ćwiczy niemal codziennie od stycznia 1993 roku. Napisałam „niemal”, ponieważ najdłuższa przerwa w treningu, jaka się jej zdarzyła, to… tydzień!

Niesamowite, prawda? Tak samo jak niesamowite jest jej ciało!

Blog Laury odkryłam przypadkiem, jej zdjęcia natomiast znałam już od dawna, bowiem to właśnie ona jest właścicielką najpiękniejszych kobiecych pośladków, często pojawiających się w internecie. Na wielu portalach, które motywują do ćwiczeń, można znaleźć fotki skopiowane z jej strony.

Przed 1993 rokiem Laura sama borykała się z nadwagą. Rozpoczęła „siedzącą” pracę w korporacji i szybko stała się właścicielką dodatkowego balastu w postaci tkanki tłuszczowej. Gdy przyjechała do rodzinnego domu, okazało się, że nie mieści się w stare dżinsy. Właśnie wtedy postanowiła, że nie chce tak żyć i musi coś ze sobą zrobić.

Metoda Laury jest prosta. Zaleca ona unikanie śmieciowego jedzenia oraz systematyczny i wszechstronny trening. Sama wykonuje trening kardio 5 razy w tygodniu (różne jego formy) oraz trening siłowy 3 razy w tygodniu. Nie twierdzi, że jest to proste i że to kocha, ale mówi, że uwielbia być fit i świetnie wyglądać! Ja zgadzam się z nią w 100%. A Ty?

Oto kilka motywujących zdjęć Laury.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >