Najdroższe siłownie na świecie - zobacz galerię zdjęć

Roczny karnet za 40 tysięcy złotych, treningi w towarzystwie księżnej Kate, czy pływanie pod wodospadem w ramach zajęć. Zobacz najdroższe i najbardziej prestiżowe siłownie na świecie!

 

www.harbourclub.com/chelsea-club

The Harbour Club w The Chelsea Harbour Hotel w Londynie  Można tam spotkać: księżną Kate, która trenowała tu także przed swoim ślubem z księciem Williamem. Chodziła do niej również sama księżna Diana.  Znajdują się w niej aż 3 baseny, w tym jeden z wodospadem. Do wyboru jest aż 30 trenerów personalnych. Roczny karnet kosztuje od 13700 zł wzwyż, nie wliczając w to treningów personalnych, które mogą podwyższyć koszt do nawet 100 tysięcy złotych.

 www.theplazany.com

La Palestra w hotelu The Plaza w Nowym Jorku, USA  Można tam spotkać Blake Lively, Khloe Kardashian i Milę Kunis.  Roczny karnet to koszt rzędu 40 tysięcy złotych. Siłownia należy do najbardziej luksusowych na Manhattanie. Połączona jest z kliniką, która specjalnie dla swoich klientów opracowuje indywidualne programy żywieniowe oraz fitness.

 

www.therichest.com

Domowa siłownia modelki Gisele Bundchen w jej domu w Los Angeles, USA  Jest lepiej wyposażona niż szereg najdroższych centrów fitness. Posiadłość wyceniona na 20 milionów dolarów, czyli prawie 70 milionów zł.

 

www.ritzcarlton.com

Hotel The Ritz-Carlton w Laguna Niguel w Kalifornii, USA  Można w niej spotkać Britney Spears.  Siłownia nie posiada osobnego cennika, jednak żeby wynająć tam pokój (najtańszy) na jedną dobę hotelową i mieć do niej dostęp, potrzebujemy od 1800 zł wzwyż.

 

www.visitveniceca.com

Muscle Beach Venice w Venice Beach w Kalifornii, USA  Trenował tam sam Arnold Schwarzenegger. Z uwagi na kalifornijski, słoneczny klimat otwarta jest cały rok, w godzinach od 8 do 19. Jednodniowe wejście kosztuje około 30 zł, to nie jest dużo, ale za tydzień zapłacimy już 170 zł. Miesięczny karnet to już koszt ponad 600 zł, czyli prawie 8 tysięcy złotych rocznie. Dodatkowo można zostać uwiecznionym na zdjęciach odwiedzających Venice Beach turystów. 

 

www.active.com

Zoomtion w prestiżowym Core Club w Nowym Jorku, USA  Spotkamy tam Madonnę oraz najbogatszych mieszkańców miasta.  Wpisowe wynosi około 200 tysięcy złotych, a roczna opłata członkowska to koszt rzędu 50 tysięcy zł.  Siłownia należy do klubu lifestyle'owego bogatych biznesmenów. W pomieszczeniach siłowni znajdują się dzieła Andy'ego Warhola.

 

www.equinox.com/clubs/southern-california/beverlyhills

Equinox w Beverly Hills w Kalifornii, USA  Można spotkać tam Ashley Tisdale, Marka Webbera, Olivię Wilde, Katie Holmes, Paris Hilton czy Charlize Theron. W marcu 2015 roku zdażyła się nawet sytuacja, w której nieznany mężczyzna wtargnął do systemu wentylacji siłowni, żeby mieć podgląd damskiej szatni...  Otwarta jest już od 5 rano przez siedem dni w tygodniu (w sobotę i niedzielę można pospać do 7). Wpisowe kosztuje tam $50, a miesięczny karnet $200 (ok. 650 zł). Jeżeli chcemy zapisać się do całej sieci, koszt wzrasta o następne $30, czyli łącznie ok. 740 zł za miesiąc. Nie wliczając w to kosztów treningów personalnych. Wtedy koszty wzrastają do 15- 20 tysięcy złotych.

 

www.davidkirschwellness.com

Madison Square Club w Nowym Jorku, USA  Można spotkać Heidi Klum oraz modelki Victoria's Secret. Siłownia jest prywatnym centrum fitness znanego trenera personalnego Davida Kirscha.  Wpisowe to koszt około 800 zł, a miesięczny karnet prawie 450 zł włączając w to dwie personalne sesje treningowe w tygodniu.

Źródło: www.fitness.sport.pl

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >
Tagi: siłownia