Drugi Bieg Wegański „Łatwiej niż myślisz”

Już 10 maja na warszawskim Żoliborzu odbędzie się druga edycja Biegu Wegańskiego. Uczestnicy będą mieli do wyboru trasy 5- i 10-kilometrową. W programie przewidziano też wiele atrakcji, między innymi bieg dla dzieci, pasta party, targ wegański i wykłady.

Gdzie będziemy biegać 10 maja? Trasa pierwszego, zeszłorocznego Biegu Wegańskiego wokół Cytadeli często zaskakiwała uczestników – schody, podbiegi, wąskie ścieżki... Było słonecznie, zielono i radośnie, co widać na pięknych zdjęciach. Tym razem pobiegniemy nad Wisłą, częściowo nad samym brzegiem z panoramą na prawobrzeżną Warszawę, częściowo nową świetnie przygotowaną ścieżką między Spójnią a mostem Grota-Roweckiego. Prawie cała trasa jest terenowa, z możliwym błotem i leżącymi konarami, z pewnością przydadzą się więc buty z dobrym bieżnikiem. W nagrodę zobaczymy bujną wiosenną zieleń, a po drodze towarzyszyć nam będzie śpiew ptaków. Warto? O tak, przekonajcie się sami! Schody... też będą:-)

Więcej informacji i aktualności znajdziecie na: www.biegweganski.pl

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >