Jakie wydarzenia sportowe czekają nas jeszcze w 2013 roku?

Aby docenić grę danego aktora czy polubić określony gatunek filmowy, poświęcasz czas i poznajesz jego historię, oglądasz określone pozycje czy śledzisz nowinki z życia danej gwiazdy. Sport również daje Ci możliwości, by śledzić dokonania i na żywo i kibicować swoim faworytom. A przede wszystkim, podobnie jak w przypadku koncertów, największe emocje przeżywa się, uczestnicząc w wydarzeniu. Dlatego też nie czekaj i przeczytaj, jakie wydarzenia sportowe czekają na nas jeszcze w 2013 roku.

Wybierz pakiet dietetyczny dla siebie

  • Jeżeli jesteś fanką lekkoatletyki, to od 10. do 18. sierpnia czeka na Ciebie prawdziwa uczta! Odbędą się wtedy Mistrzostwa Świata w Moskwie. Polska reprezentacja liczy ponad 50. zawodników, a w jej skład wchodzą takie gwiazdy jak Tomasz Majewski, Piotr Małachowski czy Anna Rogowska. Bilety na imprezę, rozgrywaną na moskiewskim stadionie na Łużnikach, są w wyjątkowo przystępnych cenach, wahają się od 10. do 350. złotych. :-)
  • Kolejną bardzo ciekawą imprezą, która może pokazać Ci, że nie ma sportów wyłącznie dla mężczyzn lub że warto spróbować czegoś innego, jest Letni Puchar Kontynentalny Kobiet w Skokach Narciarskich, rozgrywany 14. i 15. września w norweskim Lillehammer. Polska również posiada swoją reprezentację kobiet, składającą się z dwóch młodych, ambitnych zawodniczek o imieniu Joanna.
  • Puchar Świata w Szachach, rozgrywany w Norwegii (10.08 – 5.09) to gratka dla fanów sportów, w których główną rolę odgrywa logiczne myślenie, znajomość reguł i umiejętność skupienia uwagi. Słysząc „szachy”, myślimy raczej o wysiłku umysłowym niż fizycznym. Polski mistrz świata w kategoriach do lat 18. i 20.,Dariusz Świercz, podkreśla, że bez odpowiedniego przygotowania kondycyjnego nie byłby w stanie przez parę godzin walczyć ze stresem i pozostawać skoncentrowanym. 

  • Śledzenie rozgrywanych w Południowej Korei, na jeziorze Tangeum, Mistrzostw Świata (25.08-1.09) w Wioślarstwie może stać się prawdziwą ucztą dla kibiców sportów wodnych. Inspiracją dla Ciebie może stać się jedna z polskich wioślarek, Magdalena Fularczyk-Kozłowska, która – po urodzeniu dziecka – szybko wróciła do składu osady czwórki podwójnej i która jako jedyna stanęła na podium w ostatnich zawodach Pucharu Świata rozgrywanych w Lucernie. Zawodniczka śmieje się, że mąż pozwolił jej rozpocząć przygotowania do Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku, ale po drodze jej głównym celem są właśnie Mistrzostwa Świata.
  • Dla fanów Robin Hooda prawdziwą gratką będą rozgrywane w Turcji Mistrzostwa Świata (29.09 – 6.10) w Łucznictwie. Pamiętając, że strzelanie z łuku kojarzy nam się głównie z takimi cechami jak szlachetność, odwaga i męstwo, nie zapominajmy o dzielnych amazonkach, które – aby ułatwić sobie oddawanie strzałów – decydowały się na usunięcie piersi.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >