Ty Też potrafiszschudnąć.pl

I Warszawska Grupa Wsparcia W Odchudzaniu ma już swoją zwyciężczynię, która w tym roku będzie królowała na plażach podczas letniego urlopu.

Wraz z końcem kwietnia zakończył się trzymiesięczny cykl spotkań I Warszawskiej Grupy Wsparcia w ramach programu "Ty też potrafiszschudnac.pl"
 
Nasze uczestniczki brały udział w wielu warsztatach dotyczących zdrowego stylu życia, dietetyki, aktywności fizycznej oraz budowania poczucia własnej wartości.
Odbyły się między innymi zajęcia z dietetykiem, trenerem kulturystyki , psychologiem stylistką oraz wizażystką.
 
Panie, które podjęły się wyzwania odniosły sukcesy we wszystkich proponowanych przez nas dziedzinach. Zmieniły postrzeganie siebie, sposób odżywiania a przede wszystkim zrozumiały, że odchudzanie nie ma nic wspólnego z głodówkami. Poznały tajniki komponowania prawidłowej diety.
 
Ogółem grupa schudła 47 kg i straciła w obwodach ciała 236 cm.
 
Jesteśmy bardzo dumni z tak spektakularnych wyników wszystkich Pań, należą się im ogromne gratulacje. Tym bardziej, że nasze spotkania miały na celu zmotywować i zdopingować kursantki do zdrowych zmian w swoim życiu, a sam spadek wagi to skutek uboczny wprowadzenia tych zmian w życie. W wesołej i przyjacielskiej atmosferze cotygodniowych spotkań odnieśliśmy zatem wspólny sukces. 
 
Nasza zwyciężczyni to Pani Małgorzata Golińska schudła 12 kg zmagając się z chorobą Hashimoto. Udowodniliśmy wspólnie, że mimo przeciwności wszytko jest możliwe a wyniki badań oraz samopoczucie dzięki odpowiednio dostosowanej diecie poprawiły się.
Serdecznie gratulujemy fantastycznego wyniku. 
 
Nagrodą dla Pani Małgosi jest sesja zdjęciowa, którą wykona wyjątkowa fotograf Patrycja Toczyńska.
 

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >