FREEAGE Mistrzynie Polski w Jazz Dance IDO 2018 r.

Mówią o nich - szalone mamy, trener Łukasz Owczarski woła na nie - dziewczynki. Mistrzynie Polski Jazz Dance 2018 zrobiły wrażenie nie tylko na sędziach ale i firmie DuoLife, która postanowiła przygotować niespodziankę tym wspaniałym tancerkom.

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu tancerki reprezentujące Studio Tańca Spin Freekies, formacji tanecznej FreeAge w kategorii wiekowej 31+.

Zespół taneczny FreeAge powstał we wrześniu 2013 roku. Właśnie wtedy po raz pierwszy w sali treningowej spotkała się grupa pań, które chciały pobawić się w taniec. Po prawie pięciu latach FreeAge to zwarta grupa zdeterminowanych, dojrzałych tancerek, które mają  już za sobą znaczące sukcesy.

Na początku swojego istnienia Zespół FreeAge nie był nastawiony na rywalizację turniejową. W sezonie 2013/2014 i 2014/2015 na scenie pojawiał się przy okazji pokazów.

Pierwszy poważniejszy plan urodził się w głowach przed sezonem 2015/2016, kiedy padła decyzja o rozpoczęciu przygotowań do Krajowych Mistrzostw IDO. Debiut na imprezie tej rangi miał miejsce w kwietniu 2016. Okazał się bardzo udany. Tancerki odebrały brązowe medale i tytuł drugich Vice Mistrzyń Polski. Pierwsze doświadczenia na turniejowych parkietach okazały się bardzo rozwijające. Cała ekipa dzielnie i ambitnie pracowała, aby w kolejnym roku co najmniej obronić zdobyte rok wcześniej medale. Krajowe Mistrzostwa IDO w Kielcach 2017 przyniosły wspaniały sukces w postaci tytułu Mistrza Polski kategorii Formacje Jazz Dance 31+. 

Kilka tygodni temu wspaniałe Panie obroniły tytuł i kolejny raz stanęły na najwyższym podium Mistrzostw Polski Jazz Dance IDO w Łomiankach. 

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ich pasji , determinacji i ciężkiej pracy. Te niezwykle zajęte zawodowo i rodzinnie kobiety wręcz tryskają radością wychodząc na parkiet i zarażają wszystkich dookoła radością tańca. Postanowiliśmy więc śledzić ich losy i dzielić się nimi z Państwem. Być może staną się dla Was inspiracją, być może któraś z Pań a może Panów ruszą z przysłowiowej kanapy w poszukiwaniu spełnienia swojej gdzieś tam odłożonej na bok pasji. Dziewczyny bezapelacyjnie udowadniają, że warto mieć marzenia i po nie sięgać.

Po mistrzostwach czekała na nie jeszcze jedna niespodzianka, przyjechały paczki z suplementami od DuoLife. Dziewczyny były zachwycone gdyż wśród produktów znalazły się takie, które są niezbędne dla osób aktywnych fizycznie. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się DuoLife Collagen.

SPRAWDZONE SUPLEMENTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ZNAJDZIECIE TU - link

Photo by Tomasz Ginter i Kasia Dobosz

 

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >