Zalecenia świąteczne :-)

Święta – czas radości, rodzinnych spotkań i… dogadzania sobie. Proponuję (dla zachowania dobrego nastroju!) spróbować wszystkich potraw, ale po trosze. I nie dać się namówić rodzinie na jeszcze jeden malutki kawałek tortu!

Ważne, by spożyć 5 posiłków w ciągu dnia, wstawać od stołu z lekkim niedosytem i nie podjadać między posiłkami. Ograniczamy do minimum ciasta (1 porcja) i inne łakocie, owoców jemy nie więcej niż 200 gram dziennie, wykluczamy słodzone napoje. Do jajek dodajemy maksymalnie jedną łyżeczkę majonezu, jemy jak najmniej ziemniaków do obiadu i oszczędnie polewamy mięso sosem. Rezygnujemy z pieczywa pszennego, a żytniego na zakwasie spożywamy niewiele. Kolacja oczywiście najpóźniej o godzinie 18.00, potem już tylko ewentualnie herbatka bez cukru!

Pamiętajmy, że cukier szkodzi nam bardziej niż dobry tłuszcz w rozsądnych ilościach.

Zespół PotrafiszSchudnac.pl składa życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób.  

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >
Tagi: wielkanoc