Pomysł na wodę smakową

Jesteś właśnie na etapie odzwyczajania się od picia kolorowych napojów gazowanych? Niespecjalnie (póki co) lubisz zwykłą wodę niegazowaną? A może po prostu lubisz pić przyjemnie orzeźwiający napój? Przedstawię Ci kilka pomysłów na wspaniałą wodę smakową, maksimum smaku przy zerowych ilościach kalorii, a co szczególnie ważne, woda ta nie zawiera konserwantów.

Moje propozycje:

  • Woda z plasterkami cytrusów: cytryn, pomarańczy, grejpfrutówWoda smakowa
  • Woda z plasterkami truskawek
  • Woda z plasterkami ogórka
  • Woda z imbirem
  • Woda z ziołami: miętą, imbirem
  • Woda z arbuzem i ogórkiem

Składniki do wody zawsze warto zamrozić wcześniej – wtedy możesz cieszyć się naprawdę wspaniałym smakiem, ponieważ będzie się uwalniał z nich sok. Oczywiście, produkty dodane na świeżo również będą nadawać wodzie smak, ale zdecydowanie intensywniejszy poczujesz w przypadku zamrożonych wcześniej owoców. Wodę możesz pić z lodem lub bez. Nie ma też żadnych zasad w przypadku miksów: możesz spokojnie połączyć owoce ze sobą, możesz mieszać je z ziołami i ogórkiem zielonym. Do wody możesz dodać też bardzo zdrową wodę kokosową, jednak w tym przypadku będzie ona zawierać już nieznacznie ilości kalorii. Przygotuj się na mocną dawkę orzeźwienia.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >
Tagi: woda