Kilogramy spełnionych marzeń

Wystartowała akcja „Kilogramy spełnionych marzeń”! To wspólna inicjatywa naszego serwisu i Fundacji Spełnionych Marzeń. Partnerem akcji jest gazeta i serwis naszemiasto.pl (Polska Press Grupa).

U jej podstaw leży raport „Bieżące statystyki otyłości i nadwagi w Polsce”, jaki przygotowaliśmy z instytutem badawczym MillwardBrown. Wynika z niego, że w 2015 roku już niemal co drugi Polak (49,88%) cierpiał z powodu nadmiernej ilości zbędnych kilogramów. Akcja „Kilogramy spełnionych marzeń”  ma na celu przekonanie rodaków, że warto zmieniać swoje życie na lepsze, zdrowsze. I to niekoniecznie tylko dla siebie. Ideą akcji jest bowiem połączenie odchudzania polskiego społeczeństwa z pomocą dzieciom chorym na choroby nowotworowe. Pieniądze zarobione dzięki akcji zasilą konto Fundacji. To tym ważniejsze, że według szacunków każdego roku przybywa w naszym kraju około 1400 dzieci chorych na raka.

 

Wierzymy, że uda się nam zmobilizować większą ilość osób do odchudzania właśnie dlatego, że Polacy uwielbiają pomagać osobom potrzebującym. A „Fundacja Spełnionych Marzeń” już od 14 lat opiekuje się właśnie takimi dziećmi.

Chcemy dać dobry przykład innym, dlatego z każdego programu dietetycznego, który zostanie  zakupiony przez użytkowników serwisu PotrafiszSchudnac.pl, 100% jego wartości zostanie przekazanych na konto Fundacji. Dodatkowo za każdy kilogram zrzucony w czasie trwania akcji, przekażmy na konto Fundacji kwotę 1 zł. Jak łatwo wyliczyć – im więcej schudną uczestnicy tej akcji, tym więcej pieniędzy trafi do dzieci. Zatem nie tylko chudniemy, ale również pomagamy. W trakcie akcji na łamach portalu naszemiasto.pl odbędzie się konkurs na najlepszy przepis dietetyczny. Głosować będzie można zarówno za pomocą sms-ów, jak i przy użyciu strony internetowej naszemiasto.pl oraz aplikacji internetowej Facebook. Zwycięzca konkursu otrzyma voucher o wartości 2000 zł do wykorzystania w wybranym medical spa (Malinowe Hotele), drugie miejsce to voucher o wartości 1000 zł, zaś trzecie miejsce – 500 zł. Efektem konkursu będzie baza dietetycznych przepisów kulinarnych, idealna do wykorzystania przez użytkowników.

W akcję „Kilogramy spełnionych marzeń” zaangażowały się również osoby znane i lubiane –Tomasz Ciachorowski czy Mikołaj Roznerski. Inicjatywę wspierają również patroni medialni – gazeta i serwis naszemiasto.pl (Polska Press Grupa) oraz Superlinia.

Liczymy na Twój aktywny udział!

Więcej informacji na temat samej akcji znajdą Państwo na stronie – https://potrafiszschudnac.pl/ksm.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >