Wings for Life World Run: Biegniemy dla tych, którzy nie mogą już 7 go maja w całej Polsce

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem? Wings for Life World Run to idealne wyzwanie dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania, ponieważ każdy wyznacza sobie własny cel i nie trzeba dążyć do odległej mety. Zamiast tego to meta goni zawodników.

Pół godziny po starcie biegu na trasę wyrusza ruchoma meta czyli “Samochód Pościgowy”, który goni uczestników ze stale rosnącą prędkością. Pierwsi wyprzedzeni biegacze będą jako pierwsi świętować swój sukces, natomiast ostatni dogoniony mężczyzna i ostatnia dogoniona kobieta zostaną okrzyknięci Globalnymi Mistrzami. (Obecny rekord wynosi 88,44 km!)

Wings for Life World Run to jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, goni zawodników. Odbywa się on w 24 lokalizacjach na świecie i rozpoczyna dokładnie o tej samej godzinie. Dzięki temu spośród wszystkich biegaczy wyłaniają się światowi zwycięzcy – kobieta i mężczyzna, którym uda się najdłużej „uciekać” przed goniącą ich metą. Bieg skierowany jest absolutnie do wszystkich, którzy chcą wspomóc działania organizacji zbierającej fundusze na badania nad rdzeniem kręgowym. 100% wpłat z rejestracji zawodników kierowanych jest właśnie na ten cel. Wspólna idea jednoczy pełen przekrój uczestników: od laików, przez amatorów biegania, po profesjonalnych zawodników. Wings for Life World Run jest także dla Ciebie! Możesz się zarejestrować tu i teraz: registration.wingsforlifeworldrun.com.

Co jeśli w twoim mieście nie ma biegu? Nic nie szkodzi! Możesz pobiec sam!

Jeśli nie jesteś w stanie dotrzeć do oficjalnej lokalizacji możesz z łatwością dołączyć do tego globalnego wydarzenia. Ściągnij aplikację Wings for Life World Run i uciekaj przed wirtualnym Samochodem Pościgowym dokładnie w tym samym czasie co pozostali biegacze na całym świecie. Sprawdź też Grupowe Biegi z Aplikacją, w ramach których ludzie spotykają się i wspólnie biegną z aplikacją.

Każda zebrana złotówka wesprze przełomowe badania.

Uczestnicząc w Wings for Life World Run, przyczyniasz się do zmieniania świata na lepsze. 100% opłat startowych i wszystkich datków ze zbiórek pieniędzy zostaje przekazane bezpośrednio na przełomowe projekty badawcze i testy kliniczne nad urazami rdzenia kręgowego prowadzone na słynnych uniwersytetach i w znanych instytucjach na całym świecie. Wings for Life Spinal Cord Research Foundation to organizacja typu non-profit, która stanowi siłę napędową tej misji, a Red Bull pokrywa wszystkie koszty administracyjne fundacji oraz koszty organizacji Wings for Life World Run.

Biegniemy?:)

Więcej info na http://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/pl/o-biegu/o-biegu/

 

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >