Weź udział w Charytatywnym Biegu PKO!

Już od 3 sierpnia można rejestrować się na PKO Bieg Charytatywny, który odbędzie się 19 września o godz. 9.50 jednocześnie w 12 miastach w całej Polsce.

Każde okrążenie to jeden posiłek dla dziecka!

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zebrać pięcioosobową drużynę i zarejestrować ją na stronie biegu w odpowiednim formularzu - http://sts-timing.pl/pkobiegcharytatywny/lista.php

Opłata startowa wynosi minimum 25 zł i też zostanie przekazana na rzecz dzieci.

Bieg sztafetowy rozpocznie się w sobotę 19 września o godz. 9.50 (jednocześnie na stadionach 12 miast w Polsce: w Bydgoszczy, Gdańsku, Koszalinie, Krakowie, Lidzbarku Warmińskim, Lublinie, Łodzi, Łomży, Mikołowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu). Zawodnicy tworzący pięcioosobowe drużyny, przez godzinę będą pokonywać kolejne okrążenia, z których każde zostanie przeliczone na jeden obiad dla dziecka. Środki finansowe na posiłki zostaną przekazane przez Fundację PKO Banku Polskiego. Na najlepsze zespoły czekają nagrody rzeczowe.

Zamień z nami wysiłek na posiłek! Zapraszamy do zapisów!  

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >