WALENTYNKI – świetny czas na wspólny trening

Trening w parze to same pozytywy. Przede wszystkim, jeśli masz problemy z mobilizacją, partner spowoduje, że zabraknie ci wymówek i w końcu zaczniesz ćwiczyć!

Według amerykańskich psychologów aż 90% par, które trenują razem lub mają wspólne sportowe pasje, jest znacznie bardziej zadowolonych ze swoich relacji. Wspólne cele i wyzwania przynoszą same korzyści. Już sama obecność partnera/partnerki sprawia, że mamy więcej zapału do ćwiczeń, poprawia się wydajność i jakość treningu. Mało tego, podczas ćwiczeń wydzielają się endorfiny (hormon szczęścia), co z kolei przekłada się na jakość życia seksualnego. „Aż 66% biegaczy w ankiecie Brooks Running Survey zaznaczyło, że wspólne treningi znacznie zwiększyły u nich ochotę na seks”.

Trenujący w parach podkreślają również, że wspólna pasja spowodowała u nich głębsze zaangażowanie w związek.

Jeśli ze swoją drugą połową lubicie biegać i chcecie się sprawdzić jako para, powinniście wziąć udział w zimowej wersji Runmageddonu, który odbędzie się 14 lutego na Służewcu.

Jest to pierwsza zimowa edycja w wersji Rekrut, co oznacza, że czeka na was 6 kilometrowa trasa z 25 przeszkodami. Oprócz standardowych kategorii (kobiety, mężczyźni i klasyfikacje drużynowe) z okazji dnia zakochanych w biegu będzie można wziąć udział ze swoją drugą połową.

Niech tegoroczne walentynki będą dla was niezapomniane! Wybierzcie się na wspólny trening, a dopiero później na pyszną, zdrową kolację:)

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >